התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
8409 קוראים


נקמה מתוקה - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 21 חודשים
  


שלום, קוראים לי ברנדון. אני אספר קצת על עצמי. מאז שהייתי קטן, בגן, תמיד הרגשתי שונה מאחרים, ויש לי סיבה טובה. פעם אחת בגן, הרגשתי שאני מרחף. חשבתי שזאת סתם תחושה רגשית עד שהגננת עלתה על כיסא והורידה אותי מהתקרה. מסתבר שהיא צרחה כיוון שנגעתי במנורה עם ידיים רטובות ולא התחשמלתי.  בבית אחר כך, זינקתי מהמיטה והייתי באוויר קצת יותר מידי עד שהגעתי לרצפה. עם השנים למדתי לשלוט קצת בעצמי. אני מרחף רק בבית עכשיו. אני יתום מאבא, יש לי רק אמא. קוראים לה ג´ין.  תמיד כששאלתי אותה מי אבא שלי, היא גמגמה משהו על האולימפוס והחליפה נושא במהירות.  היום אני בן שלוש עשרה וחצי. לחברים הכי טובים שלי קוראים סמנתה ואלכס. הם היחידים שיודעים שאני יכול לעוף. אני חושב שגם הם מרגישים שונים כמוני, כי סמנתה ממש ממש יפה ואלכס תמיד מסתבך בצרות שאנחנו ליד הים.  הוא ממש אוהב את הים. אני שונא את הים, אבל אנחנו עדיין חברים.  הסיפור מתחיל בבית הספר. היה יום שמשי וחמים, זה היה רק חודש לסיום ולחופש הגדול שכולם חיכו לו בקוצר רוח. המורה לימדה אותנו היסטוריה. לא נראה לי שמישהו הקשיב, כי כולם השוויצו בתכניות שלהם לחופש הגדול.  אני בעיקר הסתכלתי על השמיים וכמה שהם רעננים ולא עם המזגן המייבש הזה. אלכס סיפר לי שהוא מתכנן לגלוש כמה שיותר בחופש. "מגניב" מלמלתי. "תבוא איתי"? שאל בקול מתחנן. הפניתי אליו את המבט. "אלכס, אתה יודע שאני שונא את הים", אמרתי. בכל חיי כמעט טבעתי לפחות שלוש פעמים וניסיתי להימנע מביקורים בים כמה שיותר עקב הטראומות האלו.


 

"בבקשה". התחנן אלכס. "כן, ברנדון. יהיה ממש כיף" אמרה סמנתה. בהיתי בה. העיניים שלה היו בצבעים לא ברורים- פעם וורודות, (קראתם נכון) סגולות, ירוקות, כחולות ומה לא. הסמקתי כשהסתכלתי עליה והסבתי את המבט. "בסדר, אני אבוא", נפלט לי מהפה. באמת לא הבנתי למה אמרתי את זה- הרי תמיד צריך לגרור אותי לים. "יש!" קרא אלכס בשמחה והחליף כיפים עם סמנתה. נאנחתי והתחלתי לחשוב על תירוצים למה לא להיכנס לים. אהה. אני לא יודע לשחות. תאמינו לי, אמא שלי שילמה לי על מיליון שיעורי שחייה ובחיים לא הצליחו ללמד אותי. כולם אמרו לי שאני מפספס משהו ממש כיף ובריא לגב, אבל אני תמיד עניתי שאני בעיקר מפספס טביעה ומדוזות.  אפילו אלכס וסמנתה ניסו ללמד אותי לשחות שנה שעברה בחופש.  אלכס שחה כמו דג במים. אני בעיקר עמדתי ברדודים וניסיתי לא לקפוא מקור או להיעקץ ממדוזה.  "ברנדון? אתה איתנו?" שאלה המורה. 


קלטתי שכולם מסתכלים עליי, ושכמעט נרדמתי. שפשפתי את העיניים."כן, סליחה אנבל" אמרתי וחזרתי להווה. "חנפן", מלמל מישהו מאחורי. הסתכלתי אחורה  והוא נראה פתאום מרוכז בלוח. חייכתי. כולם פחדו ממני. עשיתי לו חשמל עם האצבע קצת, ככה שרק הוא יראה. 

הוא השתנק והזדרז לכתוב מה שמורה כתבה על קולומבוס שגילה את אמריקה במחברת.


החזרתי את המבט ללוח, מרוצה מעצמי. אני לא תוקף אף פעם, רק מאיים. אני ילד טוב למי שטוב אליי. ורע למי שלא. ניסיתי לקרוא את מה שכתוב, אבל כרגיל האותיות שיחקו איתי מחבואים. נאנחתי. למזלי, אני בכיתה ללקויי למידה. זה הכי כיף שיש. בבגריות יהיו רק ארבע שאלות, כותבים במקומי, קוראים לי, תוספת זמן במבחנים, גן עדן לאנשים כמוני. כל מי שכאן לקויי למידה במשהו. יש כאלה שדיסלקטיים כמוניי, יש כאלה שממש  אבל ממש גרועים בחשבון, יש כאלה שעם הפרעות קשב וריכוז, ויש כאלה שסתם עם בעיות חברתיות. אבל כל אחד כאן טוב גם במשהו אחד, כאילו שאלוהים אמר בתור פיצויי. אני לא טוב בכלום חוץ מלרחף קצת, אבל אלכס ממש טוב בלגלוש, סמנתה ממש טובה בלצייר, ואחרים טובים בלנסוע באופניים, בלרקוד, בלשיר לנגן ועוד ועוד.  הצבעתי וקראתי לאנבל שתבוא לכתוב לי.


היא חייכה ובאה להעתיק בשבילי. ג´ון, עוד אחד מהחברים שלי שלא היה דיסלקטי אבל עם הפרעות קשב וריכוז, שלח לי מבט מלא קנאה. הוא היה צריך להעתיק עכשיו הרצאה על קולמבוס. חייכתי אליו ונשענתי עם הידיים מאחורי הראש על הכיסא והקשבתי לרעש של העפרונות כותבים במרץ.  עצמתי עיניים, מקשיב לעצים בחוץ ולרוח ודמיינתי שאני בחוץ איתם. "ברנדון? סיימתי לכתוב לך" אמרה אנבל. פתחתי עיניים וראיתי שכולם אורזים את הדברים ויוצאים להפסקה הגדולה. "תודה" אמרתי וארזתי גם. הצטרפתי לאלכס סמנתה וג´ון. "כיף לך, כואבת לי היד כבר" אמר ג´ון ועשה מתיחות לידיים בפרצוף חמוץ. חייכתי. "זה עדיף מלא לדעת לקרוא בגיל שלוש עשרה" הזכרתי לו. הוא עשה פרצוף. "ולשחות" מלמל אלכס. שלושתם צחקו. "היי!" רטנתי.  הם הפסיקו לצחוק אבל עדיין חייכו. אלכס עדיין צחקק. "בוא נצא" אמרה סמנתה.  הם הסכימו ויצאנו החוצה. ג´ון כמו תמיד הלך לידי והסתכל בעצבנות לכל הצדדים ורחרח כל הזמן. סמנתה דילגה ואלכס חלם בהקיץ, בטח על החופש הגדול. ג´ון נאנח. "לאן הולכים?" שאל.  "סתם ככה" אמרתי.  סמנתה הסתכלה עליי וקרצה. חייכתי והצטרפתי לריקוד שלה. "צמד חמד" גיחך אלכס. חייכתי לעצמי, גם עם הייתי אדום כולי מההערה שלו. ´אני אהרוג אותו אחר כך,´ חשבתי.


"נכון" אמרתי, מרוצה מהמבט המופתע שאלכס עשה מיד אחרי זה וסובבתי במעגל את סמנתה.  הגענו לספסל הקבוע שלנו והתיישבנו. המשכנו לדבר עד שהיה הצלצול לשעתיים האחרונות של היום. "שיגמר היום כבר" רטן ג´ון והוציא מתמטיקה. סמנתה נראתה מבוהלת. זה היה המקצוע שהיא הייתה לקויה בו, אבל היא הוציאה את הדברים וישבה בשקט לידי. המורה הגיעה ולימדה אותנו את נוסחת השורשים. סמנתה נאנחה והעתיקה  כמו תוכי. כל תרגיל לוקח לה לפתור שעתיים. אני לא צוחק. אבל היי, בשביל זה היא פה. כולם מסיימים- היא עוד באמצע. ויש לנו סייעת גם. המורה באה אליה והסבירה לה באופן מפורט את הנוסחה. לי העתיקו במקומי. סמנתה אמרה "אבל אני לא יודעת את זה"  בקול מסכן. התחשק לי לחבק אותה, וסביר להניח שגם הייתי עושה את זה אם כל הכיתה לא הייתה כאן ואלכס לא היה יושב מאחוריי והמורה לא הייתה ביני לבין סמנתה. המורה רק חייכה בסבלנות והסבירה שוב. כעבור שעתיים, החיוך חזר לסמנתה, כי נגמר מתמטיקה והיום.  כולנו חזרנו לבניין שלי. אנחנו גרים באותו בניין במנהטן. "ביי" אמרתי כשהגענו לבניין. סמנתה חיבקה אותי והסמקתי. "בי" הם אמרו והלכו, אלכס הלך כשהוא מצחקק לעצמו. עליתי במדרגות מגלגל עיניים, עם ריחופים פה ושם, אני מודה. פתחתי את הדלת. אמא שלי ישבה ליד השולחן ונראתה רצינית. לידה היה איש די מבוגר. הנחתי את התיק בכניסה והסתכלתי עליהם, בעיקר על האיש. "אמא?  מי זה?" שאלתי בחשדנות ושמתי את התיק על הרצפה ליד הדלת.  היא הסתכלה עליי ואמרה "זה אבא שלך ברנדון", וחייכה. קפאתי במקום. "אין מצב"  לחשתי והסתכלתי על האיש. מיד התחרטתי על מה שאמרתי. דווקא היה מצב- גם לאיש היה שיער שחור, עיניים כחולות חשמליות כמו שלי. בלעתי רוק. "דווקא יש מצב" האיש אמר בחיוך והאורות נכבו. "מה קרה?" נבהלתי. "שום דבר" אמר האיש והאורות חזרו. הלכתי צעד אחורה ובחנתי אותו. "אתה עשית את זה"? שאלתי בקול רועד. הוא הנהן. "ברנדון, בוא שב. יש לי המון מה להסביר לך" אמרה אמא שלי. היא נשמעה לחוצה קצת משום מה. התיישבתי לידה, עדיין משותק מהקטע עם האורות."ממה להתחיל?" שאלה את האיש שקרא לעצמו אבא שלי. הוא חייך. "מקרונוס" הציע. ´ממי?´ חשבתי.    

סקר ראש בראש

להמשיך את הספר?


כןןןןןןןןןןןןןן

לא, מבחינתי אפשר להפסיק
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
הלוחשת לספרים
אני עורכת את הספר...התקדמתי מאז מאוד בכתיבה ועכשיו אני משפצת אותו, אתם מוזמנים לקרוא שוב(=
עודכן לפני 14 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 9 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 738 תשובות)

בא לי לחזור ולפרסם ספרים עד ש...
נשאלה לפני 11 שעות ע"י Взll (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? לסבית, מוריד?... תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן
- פרסומת -

ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל המדריך לחיים תקציר: . אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר כוכב נוצץ || פאנפיק על מריקולס ליידיבאג || אריאנה ♥ תקציר: המחשבות שלה מסובכות - בדיוק כמו כל מה שעומד מלפניה ומאחוריה. סיפור יסוד מ.ת.א תקציר: מ.ת.א על יסודות. לכל אחד יש יסוד. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... הבלוג של קירקה תקציר: יום בחייה של פאנגירל, התעוררות מאוחרת, בית ספר, קריאה, קריאה, סדרות, אנימה, עיר הספרים, צרחות, התפאנגרלות, אנימה, עריכה, ציור, למה אני לא לוקה מגורינה???? סוף. The Secret Moon daugther- בת הירח הסודית תקציר: שמתי לב שבספר שלי בת ארטמיס יש הרבה חורים בעלילה אז הנה החידוש לספר תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. מסיבת פיג´ימות | מ.ת תקציר: מ.ת של מסיבת פיג´מות, עם אמת או חובה וכל החרתא הזה אמינו לכל אוהבי הארי פוטר! תקציר: לכל מה שקשור לפאנדום. תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! רעיונות למ.ת תקציר: יש לי מ ל א רעיונות למ.תים ואני לא רוצה שיהיו לי יותר מידי סו...רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - אני מבין שאני חצויי
פרק 3 - קדימה בלאגן (נק´ מבט ברנדון)
פרק 4 - נעים להכיר, מחנה החצויים (נק´ מבט ברנדון)
פרק 5 - החיים החדשים במחנה(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 6 - נעים מאוד, משפחה אלוהית(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 7 - אימון בכוחות על(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 8 - על החיים ועל המוות(נקודות מבט: ברנדון ואז סמנתה)
פרק 9.1 - כל ההורים באים, הצילו (נק´ מבט: סמנתה)
פרק 9.2 - עידן חדש, נבואה חדשה(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 10 - מפענחים את הנבואה, נא להיכנס לפאניקה(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 11 - הרגשות רעות וחלומות רעים(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 12 - נכנסים בקפיצה למים ואני מתנגד לרעיון(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 13 - ניראדה נותנת לנו מתנה(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 14 - הבטחות וריבים (נק´ מבט: ברנדון)
פרק 15 - תפוס את הדגל מתחת למים (נק´ מבט: ברנדון)
פרק 16 - שלום (נק´ מבט: אלכס)
פרק 17 - הלם נפשי(נק´ מבט: אלכס)
פרק 18 - כדאי שזה יהיה שווה את זה(נק´ מבט: אלכס)
פרק 19 - אני וג´ז מגלות משהו מדהים (נקודת מבט סמנתה)
פרק 20 - מסע החיפושים מתחיל, הידד(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 21 - נחשול (נק´ מבט: סמנתה)
פרק 22 - קסם (נק´ מבט: סמנתה)
פרק 23 - בחזרה לשגרה, פחות או יותר(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 24 - זמנים חדשים (נק´ מבט: ברנדון)
פרק 25 - דין עובר לגור איתנו (נק´ מבט: אלכס)
פרק 26 - עפים למחנה יופיטר (נק´ מבט: סמנתה)
פרק 27 - מגיעים למחנה יופיטר (נק´ מבט: ברנדון)
פרק 28 - ים של דמעות (נק´ מבט: ברנדון)
פרק 29 - נק´ מבט: אלכס
פרק 30 - נק´ מבט: אלכס
פרק 31 - נק´ מבט: ברנדון
פרק 32 - נק´ מבט: סמנתה
פרק 33 - נק´ מבט: סמנתה
פרק 34 - נק´ מבט: ברנדון
פרק 35 - נק´ מבט: כריס
פרק 36 - נק´ מבט: כריס (ספיישל- פרק סווווופר ארוך)
פרק 37 - נק´ מבט: אית´ן
פרק 38 - נק´ מבט: כריס
פרק 39 - נחשו מי חוזר? (נק´ מבט: כריס)
פרק 40 - נק´ מבט: כריס
פרק 41 - נק´ מבט: דיאנה
פרק 42 - תפוס את הנחש מתחת למים(נק´ מבט: כריס)
פרק 43 - הודעה חשובה
פרק 44 - היום האחרון של החופש הגדול(נק´ מבט: ברנדון)
פרק 45 - נק´ מבט: אלכס
פרק 46 - נק´ מבט: אלכס זה מעכשיו פאנפיק שמשולב עם משפחת קיין והאלים המצריים
פרק 47 - מצותתים לאסיפה מצרית (נק´ מבט: אלכס)
פרק 48 - סקר חשוב, תענו!!!!!!!!!!!


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!