התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1379 קוראים


פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 21 חודשים
  


איך הרה גנבה לפרסי את הזיכרון
פרסי הלך במחנה החצויים עם אנבת´ וחייך אליה. עכשיו הייתה התקופה השלווה ביותר במחנה שפרסי חווה בימיו- טוב, הוא הגיע בתקופת המלחמה בקרונוס, אז זה לא פלא. אנבת´ צחקה וחיבקה אותו. "לאן אתה הולך מוח אצה?" שאלה אותו. הוא משך בכתפיים.  "כבר עשר בערב. צריך לישון," הוא אמר לה בחיוך והיא צחקה שוב. "לשם שינויי אתה צודק. אבל אני לא עייפה," מלמלה. פרסי חייך לעצמו ונישק אותה על הלחי. היא נישקה אותו בחזרה, ואז הוא נכנס לביתן פוסידון ונשכב בעייפות במיטה שלו. הוא בהה מאושר בתקרה. חצויים חדשים התחילו להגיע כל הזמן בזמן האחרון, ניקו היה יותר במחנה, גרובר מילא את תפקידו כפאן בהצלחה רבה, והכי חשוב- היה לו מלא זמן להיות עם אנבת´. הוא צחק והתגלגל על הצד.


ואז ראה דמות לבנה על הקיר והתבלבל. ´מי זה?´ הוא חשב והיד שלו התגנבה לאנקלוסמוס. הדמות התבהרה והוא קפא במקום. הרה. "מה את עושה כאן?" הוא שאל ונעמד. היא חייכה אליו. "אתה תבין בקרוב," אמרה ועצמה עיניים. "תתכונן, פרסי." פוסידון דיבר לו בראש. הוא כרע על ארבע כי הוא נחלש מאוד פתאום. הוא נאנק. "הרה", מלמל. "מה את מנסה לעשות"? שאל אותה, והרגיש שהעיניים שלו נעצמות. הפנים של אנבת´ היטשטשו, וגם כל הפנים שהוא הכיר.  אפילו של גרובר ושל טייסון. הוא שלף את העט בידיים רועדות,  והוציא את הפקק. הרה רק חייכה אליו בערמומיות, והחזיקה בקבוקון ביד שלה. "אל תדאג, פרסי, זה רק חלק מהתוכנית!" אמרה, וצחקה. פרסי נשכב על הרצפה ונרדם. הרה לקחה אותו בידיים, והלכה ללופה. "תשמרי עליו ותלמדי אותו על האלים הרומים", ביקשה ממנה, וחזרה לאולימפוס.
סקר ראש בראש

לעשות גם על ג´ייסון?


כן!

לא.
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
הלוחשת לספרים
חח מה כולכם נזכרתם לעשות מנויי?
עודכן לפני 258 ימים
מי המוות? אני המוות! (תמותו בוצדמים!)
זה ממש טוב אץ כותבת מעולה
עודכן לפני 614 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אתם אולי לא יודעים את זה, אבל
נשאלה לפני 23 שעות ע"י Взll (כרגע יש 2 תשובות)

אז מה הייתם עושים
נשאלה לפני שעה ע"י Взll (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
לסבית, מוריד?... תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון
- פרסומת -

מ.ת. מחנה החצויים תקציר: אתם הילדים במחנה ´לוריאנה´ פאנפיק לפרסי ג´קסון תקציר: כל הילדות אמה של לוראינה קראה לה ספר שקראו לו ´לב של עץ,´ ולגיבורה שלו קראו לוריאנה- ממש כמוה. אמא של לוריאנה אמרה לה שהיא נקראה על שמה, אבל לורי תמיד חשבה שהיא משוגעת. איך אפשר להיקרא על שם ילדה בספר? זה לא אפשרי. או שכן? אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים סיפורים קצרים, אלימים ואמתיים (15 פלוס) תקציר: ישנם סיפורים קצרים ולרוב מיתיים וצריך לתת להם מודעות (15 פלוס) קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... תחרות כתיבה לאנשים שאוהבים לאמלל את הדמויות שלהם || נגה תקציר: תחרות כתיבה אחרי אפוקליפסה תקציר: 30 שנה אחרי אותו אסטרואיד שפגע בכדור הארץ, השורדים החיים בתוך החומות מנסים לחיות חיים רגילים. אבל הכל מתחיל להשתבש. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד היחיד שיכול להכריז על מותך זה אני. (12+) || באם תקציר: בפנים~ הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Can I Hold You? תקציר: תום דנר היא ילדה שבורה, נערה אבודה. האם האדם שפגע בה מהשנייה הראשונה שפגש בה, יהיה זה שדווקא שיאחה את רסיסי ליבה? מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... דיכאון- חרם כיתתי- ספר 1 תקציר: אין ( כנסו לספר ) הנפילים לא רק סדרה! תקציר: הנפילים היא סידרה ששודרה בשנת 2008, אך סיומה נשאר לא פתור עד היום שטויות של ילדים תקציר: אני מעדיפה של להגידרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!