התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
583 קוראים


אהבה ישנה. - הפרק הראשון
shani.maizlish@gmail.com | פורסם לפני 25 חודשים
  


אהבה ישנה

פרק ראשון:

בגיל 16 יואב ודנה היו החברים הכי טובים. הוא כל הזמן היה אצלה והיא כל הזמן הייתה אצלו.  הם אהבו אחד את השני מאוד! אבל כמו כל זוגיות או נגמרת או שמתחתנים, אצליהם היא נגמרה. יואב פשוט התאהב באחרת ונפרד מדנה. דנה בכתה ולקחה קשה אבל בסופו של דבר היא המשיכה עם זה הלאה.


לאט לאט יואב ודנה התפתחו וגדלו וכל אחד היה בשלו הם שכחו כבר אחד מן השני וכל אחד היה באוניברסיטה אחרת.                                   כדי לדעת מה קרה בהמשך תעברו לפרק הבא!!!הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
shani.maizlish@gmail.com
בסדר
עודכן לפני 770 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

במילה אוויר
נשאלה לפני 14 שעות ע"י be real with it (כרגע יש תשובה אחת)

שיט קאזוטו ! ;-; .
נשאלה לפני 16 שעות ע"י blue^^ (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
העולם הירוק החייכן והאכזרי תקציר: ילדה שכל החיים שלה מתהפכים בגלל אהבה אהבת הכיתה נופלת תקציר: -בספר-
- פרסומת -

אהבה ישנה. תקציר: ילדה וילד בני 16 חברים הילד נפרד ממנה ויש לו חברה חדשה החברה הקודמת פגועה אבל בסוף המשיכה הלאה כששני הילדים נהפכים לבני 20 כל אחד יוצא לאותו בר אבל בלי ידיעה שהשני בא באמצע הלילה רואה אותה הילד ומתאהב הם מדברים והיא נותנת לו את המספר טלפון הם נפגשים והא ש תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבודה בעיניים תקציר: . דם בשדה הקרב תקציר: *** מוקדש לבלואי***רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!