התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
197 קוראים


Out of Line - פאנפיק על וולטרון || chica the chicken - הפרק הראשון
chica the chicken | פורסם לפני 4 חודשים
  


החוצה


"המים זה המקום המוגן"

"אל תעזוב את המים, לאנס, מחוץ למים יש רק רוע ואכזריות"

"במים אתה בטוח"

"במים אתה מוגן."

כך תמיד אמרו ללאנס.

"הישאר במים, ותשרוד"

"תצא מהמים, ותהיה נתון לחסדים שלהם."

מי אלו הם?

אף אחד לא אמר ללאנס. הוא לא היה בטוח שמישהו ידע,

אבל כולם פחדו מהם,

במיוחד לאחר שהמשלחת האחרונה שנשלחה מעל המים נעלמה באופן לא ברור.

באותו היום, לאנס שכב לו בעצלתיים בקרקעית האוקיינוס. בידיו היה פרח ים תכול, ולאנס העביר את אצבעותיו על העלי כותרת הרכים.

פידג´ והאנק ישבו לצידו, ובזמן שפידג´ ניסתה לבנות משהו לא ברור מכמה עשבי ים ואבנים, האנק תפס ושחרר דג קטן, שוב ושוב.

"אוקיי, משעמם לי" אמר האנק ושחרר את הדג לאחר זמן מה. "למה אנחנו יושבים כאן בלי לעשות כלום?"

"מה כבר אנחנו יכולים לעשות?" שאל לאנס. "אסור לנו לעזוב את שטח הטירה, במיוחד לא היום, אתה יודע, יש שמועות על ספינה שלהם עוברת באזור" הוא חיקה את השומר שמנע ממנו לצאת קודם לכן. האנק נאנח. "אנחנו יכולים, אני לא יודע, לשחק באיזה משחק, או ללכת לרקום"

פידג´ הביטה אליו. "למה שנלך לרקום?"

"אני לא יודע, זה מרגיע" ענה האנק. לאנס נאנח, והתיישב, והעביר את ידו על זנבו התכול. "אני צריך ללכת להבריק את הזנב שלי, הוא מתחיל לדהות שוב"

השניים נופפו ללאנס בזמן שזה החל לשחות אל עבר הטירה הענקית, אשר הייתה עשוייה מאלמוגים. סביבו שלל בני ים שונים שחו, עובדים, עושים את חלקם כדי להישאר בארמון, ומביטים מעלה מדי פעם בחשש.

לאנס נחר מעט, בעודו שוחה אל עבר הטירה, ונתקל במישהו ששחה במהירות אל כיוונו.

שני בני הים נחבטו זה בזה, וצמרמורת עברה בשניהם.

לאנס הרים את מבטו, ופגש בזוג עיניים אדומות יוקדות, מדהימות בצבען העז והמהפנט.

ואז לאנס ראה את עורו החלק והבהיר של אותו הבן ים שבו נתקל, בשיערו השחור הכהה שצף סביב פניו היפות. אוזניו היו כמו שכל בני הים, הן היו מורכבות מחורים צמודים לראשו, מסביב לחציים צצו מעין מקלות שהתמשכו כעשרה סנטימטרים, אדומים ומדהימים כזנבו. ביניהם היו קרומים אדומים - שקופים, שנתנו להם את אותו מראה סנפירי, שהיה לכל בני הים.

הבן ים הסתכל אל לאנס, והזעיף את פניו. "היזהר, אוויל" הוא גידף אותו, ואז פנה לאסוף את חפציו שנפלו מתיקו. הוא הרים פגיון, שנוצר משנהב של כריש, והכניס אותו אל תיקו.

לאנס ראה מדי פעם את הבחור שוחה באישון לילה החוצה, בורח מחומות הטירה, ושוחה למקום לא ידוע.

לאנס תמיד הסתקרן מאותו בן ים מוזר ואטום. הוא תמיד היה נראה לו…

מסקרן.

הבן ים האדום החל לשחות משם במהירות, ולאחר רגע של מחשבה, לאנס עקב אחריו בשקט, מסתתר מאחורי אבנים גדולים ובשקעים ימיים כאשר בן הים הסתכל אחורה, לוודא שאיש לא עוקב אחריו.

לאנס רצה לדעת, לאן אותו בן ים שוחה, לאן מועדות פניו.

לאנס רצה תשובות.

לאחר שחייה ארוכה ומייגעת, שבה לאנס נאלץ להסתתר כל כמה שניות, הבן ים המוזר הגיע אל החומה. הוא שחה אליה במהירות, וכשהגיע אליה הוא הוריד את תיקו, והניח את התיק על יד חור שהיה בחומה. הוא השתחל החוצה מהחור, שלא היה גדול במיוחד אך התאים למידותיו, ואז שלח את ידו פנימה, תופס את התיק ולוקח אותו אליו. לאנס חיכה כמה שניות, עד שקול שחייתו של בן הים נשמעה, עד שגם הוא שחה אל החור. על רצפת החור היה מונח קשקש אדום, שכנראה נפל מעל זנבו של הבן ים מבלי ששם לב. לאנס לקח את הקשקש המבריק, ועבר גם הוא דרך החור, נאנק ומקלל חרישית, בעודו מנה להשתחל דרך המעבר הצר. ועד מהרה, הוא יצא מהחור, ומשטח הטירה גם כן.

הוא יצא מהשטח הבטוח, אל הים הפתוח.

לאנס מעולם לא עזב את שטח הטירה קודם.

אנס בלע את רוקו, והביט סביב, מנסה קלות בוהק אדום, שנבע מהבן ים השני.

והוא מצא את הבוהק, לאחר כמה רגעים של חיפוש, שוחה מעלה מעלה.

לאנס מיהר לשחות אחריו, זנבו התכול מכה במים, בעודו מנסה לא אבד את הניצוץ האדום.

לאנס עלה למעלה למעלה, ונעצר כשהבחין שהיה קרוב מאוד לגבול המים.

משהו בו רצה להוציא את הראש מהמים, לראות את העולם החיצון.

אבל משהו בו שקשק.

הם יכולים להיות שם בחוץ.

בחוץ המים לא יוכלו להגן עליו יותר.

לאנס נשם נשימה עמוקה, ושנייה לפני שהתכוון להוציא את ראשו מעל המים, יד תפסה בזנבו וגררה אותו מטה.

לאנס פלט צווחה, שנעצרה ברגע ששנהב של כריש הוצמדה אל גרונו.

הבן ים האדום היה אל מולו, תופס בכתפו של לאנס ומצמיד את השנהב אל צווארו.

"אתה עקבת אחריי?" הוא נהם.

לאנס הביט אליו משותק לרגע. "ל-לא! מובן שלא! למה שאני אעקוב אחרייך?" הוא היה ניסה להישמע רגוע, אך לא היה ניתן לפספס את רעד הקטנטן שהיה בקולו בסוף.

הבן ים האדום הביט אליו במבט מצומצם. "מי אתה?" הוא שאל בקול נוקב.

"ל-לאנס" אמר לאנס בשקט. "ואתה?"

הנער הוריד מעליו את הסכין שלו, אך היה דרוך, כמוכן לדקור את לאנס אם יעשה משהו טפשי. "קית´." הוא אמר בקול שקט. "עכשיו לך תשחה לך בחזרה לארמון, לאנס" הוא אמר. "אתה מפריע לי"

לאנס שילב את ידיו. "אתה מפריע לי" הוא אמר וזקף את סנטרו.

קית´ הרים גבה. "במה בדיוק?"

לאנס פקח את עיניו. "בלעשות דברים"

קית´ נחר. "לך תחזור אל האזור המוגן של הארמון, כאן אתה רק תיפצע ילד" הוא אמר, והחל לשחות משם, לא רחוק מגבול המים. לאנס פער את עיניו. "אני לא ילד!" הוא קרא ומיהר אחריו. "אנחנו בערך באותו הגיל, ואני מסוגל לעשות את מה שאתה עושה!"

קית´ נעצר, ולאנס כמעט נתקל בו בשנית.

"האמנם?" הוא היה נראה משועשע. "בוא תראה משהו" הוא אמר, ושחה מעלה, מוציא את ראשו ואת כתפיו מהמים.

לאנס היה נראה מבולבל, אך עשה כדבריו.

הדבר הראשון שלאנס חש בו היה קרירות. רוח קלילה נשבה שם, מצמררת את לאנס.

והשמיים, שמיי הלילה זרוע הכוכבים המדהימים והנוצצים, הדהימו את לאנס.

הוא שמע על השמיים, ועל הכוכבים, על השמש ועל הירח, אבל מעולם לא ראת אותם במו עיניו. הוא יותר מפעם אחת דמיין איך מעולם למעלה נראה, וזה היה טוב יותר ממה שציפה.

והירח, עגול, לבן וזורח, מפיץ אור רך ועדין, אור יפיפה ונעים. לאנס הביט אל קית´, שנראה ממש קורן לאור הירח. שיערו השחור והרטוב נדבק בעדינות אל פניו היפות, ואור הירח השתקף משיערו הבוהק.

קית´ הביט אליו במבט משועשע למדיי, והצביע אל עבר כיוון מסויים.

לאנס ראה שם צללית של אי, במקום אליו קית´ הצביע. ועל יד האי, עגנה ספינה.

החיוך של לאנה נעלם, ואוזניו רטטו מעט. "אלה…"

"כן" אמר קית´ בשעשוע. "אלו הם.

אתה עדיין חושב שאתה מסוגל לעשות את מה שאני עושה?""כולם צריכים להיזהר מהם.

הם מרושעים, הם חסרי רחמים.

אם הם תופסים אותך, הסיכויי שלך לברוח הוא קלוש.

להישאר מתחת לים זו האופצייה הבטוחה,

הם לא יודעים לשחות.

אבל אדם אחד, או בן ים אחד, יכול לשנות את הכל,

לגרום לך לחשוב אחרת,

להרגיש אחרת,

לדאוג מדברים שונים,

ואפילו לאהוב אנשים חדשים.

רק לפעמים כל כך חבל,

שדרך כה ארוכה מרחיקה אותך ממנו."

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
Sh!ra
תמשיכי כבררררררררררר
עודכן לפני 119 ימים
™Miss. Nam
תעשי פאנפיק גם על פייט וזירו ;= והיי גם אני נרשמתי איעי
עודכן לפני 133 ימים
Sh!ra
אני המנויה הראשונההההההההההההההההההההההה
עודכן לפני 133 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי אני אחות של חמודה189 שם בדוי כע והיא ביקשה שאני אחליף אותה מכיוון שהיא שברה את הגב אשמח להכיר אותכם וכמובן שזה שם בדוי אשמח אם תהיו חברים שלי
נשאלה לפני 11 דקות ע"י חמודה189 (כרגע יש תשובה אחת)

טהורים מ.ת *לא שלי*
נשאלה לפני 6 דקות ע"י שלגון~אנימה💖 (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
לנצח? - פאנפיק על גרוויטי פולס || chica the chicken תקציר: ביל הבטיח לעצמו שזה לא יקרה שוב, הוא לא יתאהב. לא אחרי מה שקרה בפעם האחרונה, אחרי מה שקרה לאהוב שלו. אבל הוא התאהב, והוא לא מוכן לאבד את דיפר, לא הפעם. גם אם זה אומר שיישבר לו הלב... מה פתאום? - פאנפיק על חמישה לילות אצל פרדי || chica the chicken וצמר גפן המתוקה/מאנגל תקציר: הם חשבו שכל הצרות שלהם נגמרו. הרובוטים של הפיצריה של פרדי חשבו שהם סוף סוף יכולים להיות רגועים ומאושרים באמת. אבל פיצריה חדשה נפתחת, והמקום שלהם מאוים להיסגר, הם מחליטים ללכת ולבדוק את הפיצריה החדשה. שם הם מגלים רובוטים חדשים, ויריבות מתפתחת ביניהם... בין דפי הספר - פאנפיק על גרוויטי פולס || chica the chicken תקציר: "הזמן עובר. הדפים דוהים ונהרסים, וכך גם הזיכרונות שלנו יחד... דרי" מאז הווירדמגדון, מאז שביל הרג אותו, דיפר השבור לא היה מוכן לחזור אל גרוויטי פולס. אבל... מה אם הוא, והשניים האחרים לא בדיוק מתים? ומה באמת קרה להם? היקום התחתי - פאנפיק על גרוויטי פולס || chica the chicken תקציר: לפני שנה, טד חטף את דיפר לתוך היקום התחתי. מייבל ופאס חזרו לקליפורניה, וניסו לחזור לשגרה. בינתיים בגרוויטי פולס, ביל, פורד, סטאן ומגאקאט תיקנו את הפורטל. עכשיו הם צריכים למצוא את דיפר, ולהביס את טד. גם לנו יש חיים ורגשות.... מ. ת תקציר: מ. ת פנאף עם שלגונית החמדמדית תשאלו את..בלונדה! תקציר: ......................... the next step | אתם משתתפים תקציר: פליז תשתתפו WILL YOU JOIN ME?~ משחק תפקידים תקציר: אתם חבורת נערים שחוזרים ממסיבה. אתם מגיעים לסמטה חשוכה ומשם כל אחד מכם מתפצל לדרכו. כשלפתע, אל כל אחד מכם- מופיע שד. הוא מציע לכם להצטרף אליו- כלומר, מציע לכם את שירותיו. במידה ותגידו לו לא- הוא ינסה לשכנע אותכם עם כל מיני דברים ולא יעזוב אותכם במידה ותגי בית ספר למכשפים צעירים (מ.ת.א) תקציר: בספר Angalsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים ערפדי טוקיו | מ.ת.א תקציר: כנסו התקציר בפנים ASK JOKO תקציר: תשאלו את האוסי שלי לאנדרטייל טהורים מ.ת תקציר: אתם חבורה של נערים ונערות שםה "ילדים טובים" אתם לא מפריעים לא מעשנים ולא כלום. שלחו אותם לפנימייה של מחוננים והגעתם לפנימייה לעבריינים. שם כולם מדרדרים מעשנים,שותים וכו.. להרוס את השלטון. 12+ תקציר: בספר. עיר הספרים של היום. תקציר: אני רואה פה ספרים שפשוט גורמים לי לחשוב כאילו האתר הזה הוא מקרה אבוד. פנימיה מ.ת תקציר: ......... אחיות במזל ~ עם sh!ra תקציר: לוסי ומריה מעולם לא ידעו אחת על השנייה. אבל ההרגשה שחלק מהן חסר רדפה אותן כל חייהן. הן חיו 15 שנה עם הורה אחד. כשההורים שלהם נעלמים באופן מסתורי הן נאלצות לעבור לפנימייה. ואז ההרגשה פתאום נעלמת, הן מבינות שהחלק החסר.. הוא כאן. בינו לבינה || פאנפיק על הארי פוטר || מוקפא תקציר: כשלונה רואה אותו, היא לא יכולה להפסיק לחייך.. כשהוא רואה את לונה.. הוא צוחק♥רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!