התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
632 קוראים


בנות המוות|פאנפיק נחמד על פרסי ג´קסון|טינקר - הפרק הראשון
טינקר | פורסם לפני 14 חודשים
  


היי. קוראים לי לוסי סאנשיין.
אני יודעת איך השם שלי נשמע. מזעזע, נכון? אבל תסמכו עלי, יש לי צרות יותר רציניות בחיים משם קיטשי.
להגיע לנושא? מאיפה להתחיל?
אוקיי, אני מניחה שהיום שגילינו הכל יהיה רעיון טוב.

בבוקר שבו חזרנו מחופשת החורף, אפשר לומר שרבתי עם אחותי. מריבה גדולה.
אתם מבינים, אני וסופי תאומות. טכנית, אם סופי תעשה קארה ונתלבש אותו דבר, אף אחד שהוא לא מהמשפחה לא יבדיל בין שתינו.
העניין הוא שאנחנו לא דומות כמעט בשום דבר אחר.
אני לובשת ג´ינס וטריקו.
סופי לובשת חצאיות ארוכות וחולצות אלגנטיות.(אל תשאלו אותי מאיפה היא משיגה אותם בניו יורק.)
אני גזרתי את השיער ושומרת עליו בקארה מאז גיל שמונה.
לסופי יש שתי צמות בצבע פחם שגולשות על גבה.
אני עונדת עשרות שרשראות, תכשיטים זולים עם תליונים בצורת ינשופים וחרבות ועורבים ומצנפות וספרים וכדורים קטנים עם כנפיים זהובות וטבעות ומה לא.
היא עונדת רק תכשיט אחד- תליון מזהב, שעליו כתוב שם החיבה שלה. גם לי היה אחד פעם. הוא איפשהו בין שאר השרשראות שלי.
אני פאנגירל. והיא ממש לא.
אבל יש כמה דברים שמשותפים לנו:
שתינו קוראות הרבה יותר מדי. כל דבר, מספרי הפנטזיה שלי עד לספרי ההסטוריה של אמא(יאק!) נחרש לפחות פעמיים: על ידי, ועל ידה. ואנחנו ממש זוכרות הכל.
לשתינו יש הפרעת קשב, ודיסלקציה. (כן, דיסלקציה. ואנחנו קוראות בלי בעיה. אפשר לחזור לנושא?)
בכל אופן, הוויכוח היה די מטופש, משהו בסגנון "תעזבי-אותי-אני-אלבש-מה-שבא-לי", אבל בסופו של דבר, מה שקרה היה שאני ואחותי היינו ממש עצבניות באותו היום. שתינו. ולכן... טוב, לכן הכל קרה בכלל.

כשהגענו לבית הספר, הייתי כל כך עצבנית שלא שמתי לב שהחברה הכי טובה שלי, קיילי, מסתכלת סביבה בלי הפסקה. ואם הייתי קצת יותר רצינית, אולי הייתי שמה לב שהכיתה שלנו מלאה יותר מבדרך כלל. וחמה מבדרך כלל. ממש חמה. ישבתי וקראתי את אות אתנה בפעם החמישים בערך, כשהמורה נכנסה לכיתה. קיילי פלטה נשיפה. הרמתי לרגע את המבט, וראיתי שבמקום המורה הרגילה נכנסה מורה אחרת. היא הייתה זקנה יחסית, ולבשה שמלת שק פרחונית וכובע צמר ירוק וחסר צורה. היה לה פרצוף מרושע כזה, אבל לא היה אכפת לי. משום מה הייתה לי תחושה שכבר ראיתי אותה.
חזרתי לספר שלי בלי להעיף מבט שני. אנבת מעיפה את פרסי בתנועת ג´ודו. אני מתה על הבחורה הזאת.
לא ממש שמתי לב לשיעור, עד שהמורה קראה "לוסיה סאנשיין?"
"לוסי." הרמתי את המבט מהספר. "זה לוסי."
סופי שלחה אלי מבט מהשורה האחורית. יכולתי לדעת מה עובר לה בראש:טיפשה! משוגעת!למה דווקא אני נתקעתי איתה בתור אחות?! קל לה להגיד. סופיה לא נשמע רע כמו לוסיה.
המורה בחנה אותי במבט מהורהר. "אז לוסי. את יכולה בבקשה לקרוא לי את פסקה C?"
נעמדתי. "אני לא יכולה."
"סליחה,מה אמרת?" אמרה המורה בקול נמוך."
"אמרתי שאני לא יכולה!" צעקתי.
"אני מבינה." אמרה המורה ביובש. "ואפשר לדעת למה?"
"כי אני דיסלקטית." אמרתי. כל המורים יודעים שאני וסופי דיסלקטיות. זה לא חדש או משהו.
"אני לא רואה שהייתה לך בעיה לקרוא את הספר ההוא." אמרה המורה ברשעות. לידי, קיילי דפקה את ידה על המצח.
"באמת לא הייתה לי בעיה לקרוא את הספר, גבירתי." אמרתי והרגשתי איך הידיים שלי רועדות מרוב כעס. קמצתי אותן לאגרופים והכנסתי אותן לכיסי הסווטשרט. מה אכפת לה בכלל שאני קוראת את הספר?
"באמת? ואולי תוכלי אם ככה להביא לשולחני את הספר המרתק כל כך שאפילו דיסלקטית יכולה לקרוא אותו? אני אשמח לנסות." אמרה המורה ברשעות. לקחתי את הספר מהשולחן והטחתי אותו בשולחן המורה, בעוד שאר הילדים גואים בצחוק. סופי שלחה אלי מבט רחמני.
"לא כדאי לך להרגיז את המורה הזאת." אמרה לי קיילי. "היא הייתה מחנכת שלי בשנה שעברה. היא מזעזעת." הסתכלתי עליה. בניגוד אליה, אני וסופי לא למדנו פה בשנה שעברה. למעשה, אני לא חושבת שלמדנו שנתיים ברצף באותו בית ספר מאז כיתות א´-ב´, ואנחנו בכיתה ח´ עכשיו.
"כל המורות מזעזעות" אמרתי.
קיילי עיקמה את פניה. "לא כולן."
"נכון." חייכתי. "אמא שלך נחמדה."
אמא של קיילי הייתה מורה חמודה לספרות אנגלית. היא תמיד עזבה אותי ואת סופי בשקט, ולא הייתה לה בעיה עם הספרים המשונים שהבאתי מהבית. אפילו השאלתי לה כמה מדי פעם.
צלצול.
קמתי מהשולחן. "לאן את הולכת?" שאלה קיילי. "עוד לא הפסקה. עכשיו מדעים."
"אני הולכת לקחת את הספר שלי."
צמרמורת עברה בגבה של קיילי. "תזהרי ממנה. אל תתחצפי."
"אני? מתחצפת?" אמרתי בקול מופתע. "את בטוחה שאנחנו מדברות על אותה לוסי סאנשיין? הנערה עם השיער הבלונדיני הארוך והשמלה הורודה? זאת?"
קיילי התפוצצה מצחוק. "לא, אני חושבת שאני מחפשת את סופי סאנשיין. את יודעת, ג´ינס קרועים, סוואטשרט שחור, פס אדום בשיער?"
התגלגלתי מצחוק עד שראיתי את הפרצוף של המורה. כשראיתי אותה, לרגע הבזיקה בראשי תמונה של אדם גבוה וחיוור, לבוש חליפה שחורה וכסופה שפרצופים מעונים הוטבעו בה, ומחייך אלי בעיניים שחורות חלולות. הוא הקרין קור, אבל החיוך היה חמים. ואז מצמצתי והתמונה נעלמה. ראיתי מולי רק מורה זקנה.
היא הגישה לי את הספר. "תלמדי לשלוט בעצמך, בת המוות." היא אמרה. בת המוות? הסתובבתי ומצמצתי פעמיים, אבל היא הייתה כבר מחוץ לדלת הכיתה, כאילו היא פרשה כנפיים.

הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
ג´´יימי l הא?!
איזה קטע מטורף.יש לי חברה שלאחיות של קוראים סופיה ולוסיה
עודכן לפני 432 ימים
™Miss. Nam
באופן כללי הכתיבה שלך ממש טובה ואהבתי תרעיון אבל לא ארשם כי אני ממש שונאת שעושים פאנפיקים על ילדים חדשים מהאלים הכי חזקים... למרות שממש בא לי את ניקו ;- אבל כן.. מעצבן ;=
עודכן לפני 433 ימים
טינקר
למון: אל תדאגי, יהיה הרבה ניקו בפאנפיק הזה
עודכן לפני 434 ימים
Azu-NYAN ~~ k on ~~ אנימה זה החיים!!!
רעיון מעולה!!! מנוייייייייי דחוףףףףףףףףףף
עודכן לפני 434 ימים
MOON
ניקו יותר טוב😏 חא משנה מה תגידו. הוא בן האדס הכי טוב😍❤💙💙💙💙💙
עודכן לפני 434 ימים
👻THE Zombie👻
גדול! זה רעיון ממש טוב!
עודכן לפני 434 ימים
הסופרת הבלתי נתפסת
המשך! המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך!המשך! בבקשה!המשך! בבקשה!המשך! בבקשה!המשך! בבקשה!המשך! בבקשה!המשך! בבקשה!המשך! בבקשה!המשך! בבקשה!המשך! בבקשה!
עודכן לפני 435 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

כוסעמק לא נכנס לי לאימבו
נשאלה לפני שעה ע"י BROKEN HEART (כרגע יש 2 תשובות)

"איך מלדבר על חורים שחורים וחלל הגענו לדיבורים על סרטוני מחזור"
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אור לול פשוט אור (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
משפחת קיין ופרסי ג´קסון תקציר: אם מישהו ממכם גר בסביבת לונג איילנד, אני מטצער אם הפיצוצים, צרחות האימה, הבזקי האור המשונים, יונק הדבש הענקי וקרב החרבות הספונטני הפריעו לכם. זה היה רעיון של סיידי.[אל תאשימי את איסיס.הייתי שם.] פנימיה של שקרים וסודות תקציר: מה קורה כש... תגלו בספר;-)
- פרסומת -

The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ´לוריאנה´ (אני הופכת את זה לפאנפיק לפרסי ג´קסון לכל המעוניין) תקציר: כל הילדות אמה של לוראינה קראה לה ספר שקראו לו ´לב של עץ,´ ולגיבורה שלו קראו לוריאנה- ממש כמוה. אמא של לוריאנה אמרה לה שהיא נקראה על שמה, אבל לורי תמיד חשבה שהיא משוגעת. איך אפשר להיקרא על שם ילדה בספר? זה לא אפשרי. או שכן? אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים על אהבה ומיץ פסיפלורה תקציר: כסמנת´ה קופר בת ה16 נענשת על ידי מפקד המשטרה, ונשלחת אל בית הספר gang life מ.ת.א תקציר: בפנים Our Lives~מ.ת.א איה תקציר: כנסו גיבורים מ.ת.א תקציר: נערה מסתורית מגיעה יום אחת לעיר השלווה שלכם,אף אחד לא יודע מי היא או מאיפה באה, היא מעניקה לכן כוחות על ואומרת לכם שבקרוב העיר שלכם תהיה בסכנה. ואתם היחידים שיכולים לעצור את זה החבורה||מ.ת.א תקציר: השם ישתנה אם אני אמצא שם יותר טוב מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז מעולמות שונים תקציר: שנת 2020. השלב הבא באבולוציה האנושית קרתה. אנשים מסתתרים בביתם ובכל מקום. חלקם מחברי Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר מ.ת.א. הטוב והרע תקציר: מבוסס על מ.ת אחר בסגנון שעשיתי פעם והיה ממש כיףרשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - פרק 2


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!