התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
99 קוראים


NO LIE - הפרק הראשון
💸 | פורסם לפני 14 ימים
  


הסכין נחתה על יידיה של אנה, הייתי צריך לפעול באופן זריז. לקחתי את הסכין מיידיה והשלכתי אותו מיד מחוץ לחלון, אל עבר הכביש.

"נהיינו הילדים שאמא אמרה לנו להתרחק מהם. גנבנו כסף, הרגנו שוטר ואנחנו מבוקשים, עישנו סיגריות, אנחנו נהיינו ילדים רעים!" צעקה אנה.

אנה, אחותי שהייתה ילדה עדינה הפכה למפלצת. היא הוציאה אולר וזרקה אותו עליי.

"מגיע לך, תמות, זה הכל באשמתך, בלעדייך זה לא היה קורה!" צעקה כמו מטורפת, לא הייתי רגיל להתנהגות הזאת. פעם ראשונה שאנה, אחותי התאומה התנהגה כמו משוגעת, לא פחות.

"אנחנו נלך לפנימייה עכשיו, בגללך! תגיד תודה שלא קרה גרוע מזה, אתה סחפת אותי לפשעים האלה, אני ואחי התאומים עבריינים, כל החברים שלי יפחדו ממני! ויותר מזה - כשאהיה אמא, מה אספר לילדים שלי?! רצחתי, הרגתי, גנבתי?!" היא צווחה.

לא היה לי מה להגיד, היא צדקה.

אני זה שסחפתי אותה לעישון, לגניבות ולפשעים. אם לא הייתי אני, לאחותי היו חיים טובים יותר.

וזהו. שנה עברה מאז. אני בן 17, ועברתי מספר חקירות. היום אני עומד להצטרף לפנימייה חדשה, פנימייה שלטענתם של הוריי, "תתקן אותי."

אנה כבר לא בחיים, היא תלתה את עצמה. זו הייתה טעות להשאיר אותה לבד בבית. אני יצאתי עם חבר מאוד טוב שלי כדי להבהיר לו שהפסקתי עם הפשעים,

אנה נשארה לבד בבית, אמא ואבא הלכו לעבודה. זה היה לפני שהם ידעו מה אני ואנה עשינו, ואז, אחרי שהיא תלתה את עצמה נאלצתי לספר.

מאז הבטחתי להורים שלי שאין שקרים יותר. הם כבר לא כועסים עליי, מאז ומתמיד הם היו עדינים אליי, והם עדיין לא מאמינים איך יצא להם בן עבריין,

אבל אני בטוח שעבר להם.

אז אני אלי, אני בן 17 ואני גר בארצות הברית. אני יהודי-אמריקאי, ונסחפתי לפשע. סחפתי כמה אנשים איתי, אחת מהם - אנה, אחותי התאומה שכבר לא בחיים.

המורה לספרות בפנימייה שאני בה כרגע, נתנה לנו עבודה - לכתוב על החיים שלנו. בגלל שזו פנימייה שצריכה לתקן את החיים שלי ושל עוד כמה ילדים,

לכל אחד מאיתנו יש חתיכת עבר. אז היום אני עומד לספר על העבר שלי, למרות שתמיד שנאתי את המקצוע ספרות (וכן, אני יודע שהמורה לספרות עומדת לקרוא את העבודה הזו).

אנחנו נאלצים להשתמש בשפה גבוהה, בסימני פיסוק ובהרבה הרבה פירוט. העבר שלי מאוד קשה, וכל פעם שאני נזכר בו הלב שלי נצבט, אבל בכל זאת, עבודה לספרות.

אז הנה, אני אתחיל מההתחלה שלי בפנימייה הזו.התקופה האחרונה הייתה קשה למדי. לא שיחקתי כדורגל במשך שנה, הדבר היחיד שעשיתי היה לבצע פשעים. העבר שלי היה מלוכלך ללא ספק,

אז הנה, אני מזמין אותכם להצטרף לכל מה שאני עובר ולכל מה שאני עוד אעבור.

הירשם לאתר כדי להגיב

4 תגובות
☁תמרה .☁
רעיון מקורי, בלי שגיאות כתיב, מאוד יפה וחזק. מנוי ממני :)
עודכן לפני 13 ימים
REDHAIR
מאוד חזק, רעיון מעולה. יש לך מנוי ממני.
עודכן לפני 14 ימים
לורן 3:
בהצלחה בספר 3:
עודכן לפני 14 ימים
The Mask🎭
בהצלחה בספרך
עודכן לפני 14 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

שלום אני בטי
נשאלה לפני 47 דקות ע"י glitchtale betty (כרגע יש 42 תשובות)

סוף סוף אני בבית
נשאלה לפני 2 דקות ע"י *אורי*אלי (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
Scared To Be Lonely תקציר: קנדל, בת ה16 נתקפת במחלה המבשרת שבסך הכל שנה נותרה לה כדי לחיות. בספר קנדל מתמודדת עם כל הפחדים שלה, עם האהבות, נשברת, נפגעת, מוצאת עצמה בבית חולים, עד שלבסוף הרע מכל קורה. פרטיייי . תקציר: פרטי
- פרסומת -

פנמייה מ.ת עם שון תקציר: תיכנסו ותגלו כלואים מ.ת. תקציר: בספר מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א תקציר: מחנה קיץ של נסיכות ונסיכים כשבנים רעים מיתאהביםllמ.ת אהבה תקציר: ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ס○ My Numero Uno||Eddsworld תקציר: הוא הלך. הוא הלך והוא לא יחזור. אדוארדו התקשה להשלים עם עובדה זו. שנה עברה מאז מה שהיה. מאז שטורד חזר, מאז שהבית התפוצץ....מאז שג´ון מת. האם אדוארדו יתגבר? הפכים נמשכים||מ.ת תקציר: ♥ העולם שלנו||מ.ת.א עם סקיי D: תקציר: תיכנסו ותראו .^. תמונות מגניבות ומצחיקות תקציר: בספר הזה אני אשים בערך 10 תמונות כול יום בנושא מסוים, חלק יהיו מצחיקות, חלק יהיו סתם קשורות לאירוע מסוים וחלק יהיו...טוב, רובם יהיו מצחיקות. תמונות פרופיל || ליאל ♥ . תקציר: ציבורי. ותיכנסו D: אנשים שונים מ.ת. ~ איתי XD תקציר: מ.ת. מה יש לי לומר? מיתולוגיה יוונית תקציר: מיתולוגיות יוניות מלכת הגנבים || A.H אודרי בלקווד תקציר: בעולם של קאסי יש שני מחוזות, שמופרדים בחומה. היא חייה במחוז של העניים, הדחויים, אלה שלעולם לא יהנו ממותרות. העשירים שבצד השני חיים באשליה ששני המחוזות מושלמים, והם מסתגרים בארמונות שלהם ומתפנקים. אך ביום גורלי אחד, כל העולם שהיא מכירה משתנה. נסיכים ונסיכות מ.ת תקציר: כנסו אננסים מחנה החצויים| מ.ת תקציר: ג´קסונים בלבד ^~^רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!