התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
115 קוראים


סוי לונה- תרצה אותי לנצח||בשיתוף פעולה עם דידה - הפרק הראשון
♡𝔂𝒆𝓪𝓻𝓪♡ | פורסם לפני 9 ימים
  


´תרצה אותי לנצח´

תוצאת תמונה עבור ‪soy luna gifs‬‏

מקוות שתאהבו!!


תקציר:

לאחר החלטתו של מטאו להישאר בארנטינה, הוא מחליט לא לגלות ללונה וכמו שאומרים לעשות לה ´הפתעה´, אך ביום הראשון ללימודים, לונה מגלה על כך שהסתיר ממה את זה והיא כועסת ומאוכזבת ממנו בו זמנית.

לאחר כמה ניסיונות ליסלוח, לונה מגלה שכל החופש הוא בילה עם אמבר ולכן לא היה לו ´זמן´ בישבילה. לונה מחליטה להיפרד ממטאו בלב קשה. כשלונה הייתה לבד סימון דאג לה והרגיש את ריגשותיו כלפי לונה חוזרים. מטאו מתחיל לקנא בלונה וסימון שמסתובבים יחדיו כל הזמן.. ומטאו מנסה להתקרב ללונה חזרה.

אך מה קורה כשלונה כבר לא מחבבת אף אחד מהם? אלא נער- האקס של לונה ממקסיקו- ג´ונס.. שהוא לא שם עליה בכלל! מקוות שתאהבו- הכל בספר- ´תרצה אותי לנצח´.כל הזכויות שמורות לי- יערה (על הרעיון המרכזי של הספר) ולדידה על העזרה בעוד רעיונות ובשיטוף פעולה! 


מקווה שתאהבו!


התחלה:

נ.מ- לונה

זה היה היום הראשון ללימודים, התרגשתי כל כך לקרתו, התגעגעתי לכל החברים שלי שם, בעיקר לסימון, נינה, ג´ים וג´ם! ואיך אפשר לשכוח את הרחבת גלגיליות הענקית בג´ם אנד רולר שלא פחות התגעגעתי.. 

רציתי פשוט לפרוץ לבלייק ולחבק את החברים שלי, אבל החלום שלי התפוצץ בדיוק ברגע שריי אמר שאני נוסעת איתו ועם אמבר.. סיוט! במילה אחת- נורא!! 

כמו כל יום אמבר יוצאת שעה שלמה אחריי וזה אומר שאני צריכה לקחת איתי תשבצים או משהו בשביל להעביר את הזמן.. אבל היום היא יצאה מוקדם.. אבל היא לא נכנסה למכונית של ריי עד שהיא תסיים את השיחה ה´מעניינת´ שלה, עם מי שזה לא יהיה..

מאז שמטאו עזב היא לא מפסיקה לדבר עם מישהו בטלפון, זה מעצבן ומרגיז כל כך שבא לי פשוט לשבור לה את הטלפון! אך לצערי הרב את לי את האומץ הזה..

"יאללה אמבר!! צריך לצאת.. דברי עם מי שזה לא יהיה אחר-כך" אמרתי לה 

"טוב נו.." אמרה לי וגילגלה עיניים "ביי אהובי.. נדבר מאוחר יותר.. לונה הקרצייה הזאת אומרת לי שצריך להזדרז.. אז ניפגש בבלייק" אמרה אמבר והיא נתקה

"סוף סוף" אמרתי 

אמבר גילגלה עיניים "ריי.. קדימה! סע!" אמרה לו ונפנפה בשיערה כמו לא יודעת מה.


כשהגענו לג´ים אנד רולר כמובן שאמבר רצה לחברות שלה דלפי וחסמין ואני רציתי לחפש את נינה וסימון.. חיפשתי אולי בכל התיכון.. כנראה שהם עדיין לא הגיעו.. 

אז התיישבתי באחד הספסלים ונזכרתי בתשבצים שלי.. פתאום אני שמה לב שג´ים וג´ם מאחורי, הסתובבתי וקפצנו לחבק זו את זו

"התגעגענו אלייך לונה!" אמרו שתיהן

"גם אני!" אמרתי להן 

"מה עם מטאו? שמעתי שהוא נסע לאיטליה.. אתם עדין בקשר?" שאלה ג´ם

"האמת שלא ממש.. מאז שהוא נסע הוא לא התקשר אליי אפילו פעם אחת.." אמרתי

"אויי.. מוזר.." אמרה ג´ים "למרות שאני בטוחה שהוא יצור איתך דרך לתקשר!" עודדה אותי ג´ים וחייכו אליי שתיהן

"ראיתן את סימון? שמעתי שהוא החליט להישאר בארגנטינה! וכל כך שמחתי!" אמרתי

"כן.. ראינו אותו.. הוא חיפש אותך.." אמרו שתיהן

פתאום סימון הגיע מאחוריי וג´ים וג´ם השאירו אותנו לבד ובינתיים הלכו לראות איפה ניקו ורמירו נמצאים..

"סימון.." אמרתי בכולי רגש

"לונה!" אמר לי סימון ומיד הרים אותי על הידים שלו וחיבק אותי חזק

"אני ממש שמחה שאתה נישאר כאן.. איתי.. בארגנטינה!" אמרתי 

"הבטחתי לך שבחיים לא ניפרד שום! נכון?" אמר וצחק

"נכון!" אמרתי ועשיתי איתו את סיסמאת השוועה שלנו "חח" שנינו צחקנו ביחד

"תודה סימון.. שעברת לארגנטינה בשבילי ונישאר בישבילי.. תודה שאתה עובר איתי את כל התקופה הזאת.. שום דבר לא היה נראה אותו הדבר בלעדיך!" אמרתי 

"חח, כנל! לונה.. התגעגעתי אלייך מאוד!" הוא אמר וחייך אליי

חייכתי אליו בחזרה 


~~~~~~~~~~~~~~~~~

מקווה שאהבתם♥

זה היה התקציר + הפרק הראשון

את הפרק הבא דידה תעשה! 

אנחנו מצפות לתגובות ומנויים, רק תגובות בונות!הירשם לאתר כדי להגיב

19 תגובות
♡𝔂𝒆𝓪𝓻𝓪♡
אליוש אני זוכרת לאב יו מוררררררר
עודכן לפני 8 ימים
אליוש ~ soy ellie
פפפפפפ סתמווווו אני מעריצה של יערההה עוד לפני שנרשמתי לעיר אז שקט שקט אבל אני רצינית יערה זוכרת שאמרתי שאני מעריצה אותך? ואני עדיין לאב יערונתתת ודידה לא לייבש להתחיל מהרררר
עודכן לפני 8 ימים
דידה סיפורים || #כתיבהזהבדם || עוזבת חלקית
לא חרוש כל הקטע של סוי לונה? אני עומדת כרגע מול המחשב וחושבת איך בעצם הגעתי למצב של: ´כל חיי הם סוי לונה,אפילו שאני בכלל לא אוהבת את הסדרה´. ו...אני אמשיך לכתוב כמובן...אבל זה ניהיה דיי חרוש.
עודכן לפני 9 ימים
♡𝔂𝒆𝓪𝓻𝓪♡
סבבה חחח אוהבתתתתת יותררררררררררר
עודכן לפני 9 ימים
מושה ג´´יי~everybody dance!
יאוווווו יערונתתתתת אמרתי שרק באלי לציין! לא בכוונה רעההההה תמשיכי כבררר ברור שזה לא מזיז לייייייי אוהבתתת ויערונת בואי רגע לפרטי
עודכן לפני 9 ימים
♡𝔂𝒆𝓪𝓻𝓪♡
ותודה בנות על כל התגובות
עודכן לפני 9 ימים
♡𝔂𝒆𝓪𝓻𝓪♡
באמת שלא לקחתי את זה בגלל רעיון שלך או משהו.. באמת סורי♥
עודכן לפני 9 ימים
מושה ג´´יי~everybody dance!
המשךךך זה יפההה ממשששש אבל בנות ממש לא בכוונה לריב אתן יודעות שאני מתה עליכן ואתן חברות טובות שלי פשוט האקס מקנקון זה דיי היה בהתחלה רעיון שלי.... ר קלציין לא משהו אחר... עכשיו תמשיכוווווווווווווווווו
עודכן לפני 9 ימים
אליוש ~ soy ellie
יאללה תגובות ומנוייםםםםם
עודכן לפני 9 ימים
אליוש ~ soy ellie
מהמםםםםםם ומקורי יערה יא חדהההההה חחח כתיבה נדירהההה אעאעאע מהמםםםם המשךךךך דידה לא לייבששש
עודכן לפני 9 ימים
אליוש ~ soy ellie
יאייי
עודכן לפני 9 ימים
אליוש ~ soy ellie
אני אהרוג אתכן חיחי תתחילווו אעאעאע
עודכן לפני 9 ימים
אליוש ~ soy ellie
תתחילו אני אחפור לכן
עודכן לפני 9 ימים
אליוש ~ soy ellie
תתחילו ייבשתן😂
עודכן לפני 9 ימים
דידה סיפורים || #כתיבהזהבדם || עוזבת חלקית
חח צריך להתחיל לעבוד על התקציררררר, יערונת-אני יכולה לעבוד על התקציר?
עודכן לפני 9 ימים
roks stories!
דיייי דידוש מתחילה לשתף פעולה עם בנות?! זה ממש אבל ממש לא פייר כי כשאני שאלתי היא סירבה אני הולכת אליה לפרטי לשאול אותה שוב
עודכן לפני 9 ימים
♥yael♥
תתחילו
עודכן לפני 9 ימים
אליוש ~ soy ellie
תתחילו אעאעאע
עודכן לפני 9 ימים
אליוש ~ soy ellie
אההההה מושלמות שלי תתחילו אעאעאעע שתי המושלמותתת יערה אני אהרוג אותךך איך לא סיפרת ליי סתםסתם יפשלי בצחוק❤
עודכן לפני 9 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

נמאס לי נמאס לי נמאס לי
נשאלה לפני 49 דקות ע"י רותם XO (כרגע יש תשובה אחת)

זה מוזר אבל יש לי טראומה מ...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י נונה|נועה|מושלמת (כרגע יש 11 תשובות)


סיפורים נוספים
חוזרת אלייך|| סוי לונה ||יערונת ועדידס תקציר: ❤תקציר בספר❤ למי אכפת|| פאנפיק על סימונה תקציר: ספר זה יתרחש לאחר נשיקתם (של לונה וסימון) והכרזתם כזוג.. המשך התקציר בספר תהנו..♥
- פרסומת -

אני נסיכה!! תקציר: הספר הוא על נסיכה ששמה רוזי המגיעה לביקור אצל בת דודה שלה- קארטר. קארטר לא סובלת אותה ומנסה לנקום בה על שגנבה את כל מה שחשוב לה. האם המקובלים בבית הספר ירשו לרוזי לגנוב את מעמדם? ומה יקרה בנשף סיום התיכון? את כל זה תגלו בספר- אני נסיכה!! כלואים מ.ת. תקציר: בספר מחבואים? מ.ת.א תקציר: בפרק הראשון אבא שלי אנס אותי?(+14) תקציר: סיפור מצחיק, מרגש, מוזר, מגניב, עצוב, רומנטי, סוטה. אז למה אתם מחכים? כנסוו ותגלו! מלכת הגנבים || A.H אודרי בלקווד תקציר: בעולם של קאסי יש שני מחוזות, שמופרדים בחומה. היא חייה במחוז של העניים, הדחויים, אלה שלעולם לא יהנו ממותרות. העשירים שבצד השני חיים באשליה ששני המחוזות מושלמים, והם מסתגרים בארמונות שלהם ומתפנקים. אך ביום גורלי אחד, כל העולם שהיא מכירה משתנה. תיכון אמריקאי|מ.ת תקציר: כי רציתי לפתוח מ.ת שהוא לא פנטזיה... למרות שהרעיון הזה נדוש XD הירח הוא הגבול | פאנפיק על סוי לונה תקציר: הירח הוא הגבול הוא אוהב אותי?|פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמטאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה שקשורים למתאו, אחרי שלונה תסיים את הלימודים והיא תיהיה בת 18 מתגלה לה שהיא סול בנסון למרות שתקבל רכוש באחוזה לא תוכל לדרוש את הירושה, מה יקרה שמתאו יחזור מאיטליה ולונה לא תזכור אותו? חברים או יריבים מ.ת תקציר: תיכנסו ותגלו מ.ת מיוחדים תקציר: תקראו GMW תקציר: (מתאים גם למי שלא ראה את הסדרה) העולם שלנו מבוסס על איזון, אך מה היה קורה אם הוא לא? זה סיפור על 2 בנות שנועדו להיות חברות ולאזן אחת את השנייה, אך הן מעולם לא נפגשו. כיצד זה ישפיע על חייהן? (+Dont cry girl,Why are you sad?" (12" תקציר: החיים של מאיה תקציר: זה הסיפור של מאיה, היא לומדת בבית ספר שיש בתוכו גם חטיבה וגם תיכון, היא נערה בת 14 בכיתה ט´ והיא ילדה מיוחדת, היא מהממת בחיצוניות ובפנימיות, היא מתמודדת עם קשיים ועוזרת לאחרים לפתור אותם, היא מצחיקה מגניבה משתפת את הקרובים אלייה וכולם אוהבים אותה :) <3 חטופים וחוטפים-מ.ת- תקציר: .... ´´אם אתה אוהב אותי תישאר איתי, ואם לא אז תלך´´ תקציר: תקראו ותגלו מפעל החתימות של doglove(גם חתימות זזות) תקציר: יהיו פה חתימות יפות♥ ...Stop the time תקציר: ...Stop the time מפעל ההזמנות שלי תקציר: אפשר להזמין חתימות ללא כל הגבלה אפילו מיליון חתימות, רק אל תהרגו אותי. מגוו חתימות בכל השפות אני יעשה הכל כדי שהחתימה שלכם תצא מושלמת מושקעת ויפה. את לי הכל תקציר: וואו. מאיפה אני אתחיל? לתקצר את העלילה הארוכה והמתמשכת של הספר הזה? האמת, זה ממש קשה. מה שאני אגיד לכם, זה שיש ילדה אחת, שיש לה הכל, ובספר יתועד מסע ההשגים שלה, אבל כשהיא בפסגה, כמו שאומרים, היא מתחילה לרדת ולרדת ואז תהיה נחיתה פתאומית בתחתית. הצלחתי לעני מ.ת להפוך לערסים עם marshmellow תקציר: מ.ת כנסו מורדים מ.ת הארי פוטר תקציר: בספר מפעל חתימות! המפעל המושי של שחר תקציר: --- ´Remember, you are my happy ending´ תקציר: - אהבה בין אחים(+14) תקציר: מותחן סקסי ומרגש .דן אינו מתאהב בכל הבנות בקלות, בדרך כלל הוא ילד ששונא בנות הוא מכנה אותן בתור "קרציות רעשניות" אך איך קרה שהוא התאהב באחותו?  הדור הבא של יחידת המתאבדיםllמ.ת תקציר: הדור הבא של יחידת המתאבדיםllמ.תרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!