התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
120 קוראים


ש - הפרק הראשון
MichalTheWriter | פורסם לפני 28 ימים
  


המכונית של אמא עוצרת באיטיות ליד בלייק. כבר שבוע שלם אני סובלת בבית הספר הזה, ומדי פעם הולכת לג´אם אנד רולר, הרחבה. אבל יש להם מיצים טעימים ואפשר להתרכז כמו שצריך. גם שם בוהים בי ותוהים על מה הילדה המוזרה הזאת חושבת? אני אפילו לא מחליקה שם, כי אני מגושמת כל כך. 
"תודה, אמא," אני אומרת ומנשקת אותה על הלחי, ממהרת להימלט מהמכונית. לוח המודעות מודיע שהמורה לספרות חזרה מחופשת לידה, והיום מתקיים שיעור. שמי מופיע חמישי ברשימת התלמידים. מתחת לשמי מופיע שמה של לונה ולנטה, נערה פופולארית שאיתי בשיעור מדעים. היא חברה של עוד בנות כמו ז´ים וז´אם, שבהתחלה, ברוב טיפשותי, חשבתי שהן אחיות, אולי תאומות לא זהות. אבל הן פשוט חבורות.

יש 2 חברות של מקובלים - החבורה של לונה, ז´ים, ז´אם ורמירו - ועוד כמה בחורים מג´אם אנד רולר שלא לומדים בבלייק, והחבורה של אמבר - הפופולארית הקלאסית, שבה יש את דלפינה,  חסמין, מתאו וגסטון.

גסטון. הוא נער מאוד יפה. יפה מאוד, למען האמת. אני דלוקה עליו.

אבל פה זה נגמר. לא ממש דיברנו. אני מניחה שהוא נער סנוב בדיוק כמו שאר החבורה הזאת.

אני לא שמה לב, אבל אני פשוט עומדת ובוהה בדף. אני מבינה את זה כשמישהו בא מאחורי ואומר, "סליחה?"

אני נבהלת, ומפילה את התיק שהחזקתי בידיים. הוא נפתח וכל הדברים נופלים מתוכו.

"מצטער!" ממהר גסטון להגיד, ומתכופף בשביל לעזור לי לאסוף את הדברים. כמה מביך, בדיוק תהיתי עליו. אני מרגישה שהלחיים שלי מאדימות ומתכופפת בשביל לקחת את הדברים. אני שמה אותם בתיק ואת התיק על הגב.

"סליחה, פשוט, הסתרת את הלוח עם הדפים," הוא מצטער.
"כן, תודה על העזרה," אני ממלמלת וממהרת להסתלק לחדר ספרות.
אני מתיישבת בשולחן ריק מאחורה. השיעור מתחיל, ובערך 2 דקות אחר - כך, לונה ולנטה נכנסת לכיתה, נמרצת מאוד. כל הכיתה מסתכלת עליה. במבוכה, היא נצמדת לדלת.

"סליחה על האיחור, המורה, לא הצלחתי לקום," היא אומרת, וכמה חברות שלה מצחקקות.

"פעם ראשונה ואחרונה!" צווחת המורה. "רושם ראשוני גרוע. שבי ליד נינה, שם מאחורה!"

היא מתיישבת לידי ומוציאה את הספרים והמחברות שלה, שעטופות ומעוצבות בצורה צבעונית. "עטיפות יפות," אני מחמיאה לה בלחש. 
"תודה!" היא מודה לי בשקט. 
היא רוצה להגיד לי עוד משהו אבל המורה קולטת. "גברת ולנטה!" היא מעירה בקול רם מאוד.

"סליחה המורה אני לא אעשה את זה שוב!" היא אומרת מהר, בקול מודאג.

הכיתה שוב פוצחת בצחקוקים.

בהמשך השיעור אנחנו מתכתבות בפתקים, וכשאנחנו יוצאות ממנו, אנחנו יוצאות בכתפיים מצחקקות וצמודות. 
את הפסקת האוכל אנחנו מבלות על אחד הספסלים במסדרונות של בלייק. אנחנו יושבות בישיבה מזרחית, עם הפנים אחת לשניה. "אז," לונה אומרת בעליצות. "את חדשה פה, נכון?"
אני מהנהנת בשקט, ולפני שאני מתחילה לאכול את הפיצה שנשארה מאתמול בערב עם אבא, אני חותכת חתיכה ומושיטה לה אותה. "תודה!" היא מודה לי בחיוך רחב. לאות תודה, היא תולשת חתיכה מהטוסט שלה. "אמא שלי מכינה טוסטים פיצוץ!"
אנחנו אוכלות את האוכל ומחייכות. 
גסטון ומטאו עוברים במסדרון בפטפוטים. אני ישר מאדימה. כנראה שלונה שמה לב, כי היא מרימה את גבותיה המסודרות ודוחפת לי את הברך. "מי גורם לך במסדרון פה להסמיק ככה? מנואל? חורחה, או אולי ליאו?" 

אני מתקרבת אליה קצת יותר ולוחשת לה באוזן. "גסטון."
היא פוערת את פיה שנשאר מחויך. "באמת?! הוא חבר של מטאו, הנער השחצן ביותר בבלייק. את היית בג´אם אנד רולר?"
אני מהנהנת. 
לונה, לעומת זאת, מתפלאת. "אף פעם לא ראיתי אותך מחליקה ואני עובדת שם!"
אני מובכת. "אני לא מחליקה. אני מגושמת מדי בכל המגיע לגלגלים. אני בעיקר יושבת שם וכותבת את הדברים שלי."

"אחרי הלימודים בואי איתי לרולר!" 

אחרי הלימודים, אני מסמסת לאמא שלא תאסוף אותי מבית הספר. ברולר אנחנו מזמינות מיץ תפוזים ומתיישבות בפינה מרוחקת. אני רואה שלונה לא יכולה להפסיק להסתכל על הגלגיליות שלה שהיא הוציאה מהלוקר. היא ממש רוצה כבר להחליק. אנחנו מסיימות את המיץ, ומללווה אותה לרחבה. נראה שהיא כמו המקוםה  טבעי שלה. 
אני פותחת פתק חדש באפשרויות בטאבלט שלי. 
אני מקישה על מקלדת המגע. "לפעמים בית הוא יותר מארבע קירות וגג. לפעמים בית זה חברים, לפעמים בית זה הנאה, אבל תמיד הוא מקום בו מרגישים בטוחים."
והמשפט הזה ועוד רבים אחרים חוזרים למגירה. אני מתכופפת ומצלמת את הגלגיליות הצבעוניות שזזות על הרחבה הלבנה. אני מוסיפה את המשפט ואת התמונה שמה בתיקיה בה יש את כל התמונות הדומות. אני מכניסה את הטלפון והטבלט לתיק ומנופפת ללונה בחיוך. 
אז אולי הכל לא יהיה כל כך נורא. הוס

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
אליוש ~ soy ellie
מהמםםם
עודכן לפני 28 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני חלק מקהוצת פאנסאבבבב
נשאלה לפני 50 דקות ע"י נאו טומורי|ん会お ともり (כרגע יש תשובה אחת)

תביאו רמיקסים טובים
נשאלה לפני 42 דקות ע"י ♕ ⒶⒹⓘ ♕ (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
אל תספרי לאף אחד Don´t tell anybody (13+) תקציר: איימי ידעה שזו עוד שנה - בית ספר חדש, שום חברים, שום אהבה. היא אף לא התאהבה. למען האמת.. היא כן התאהבה. לו, קראו לה? כן, היא התאהבה בבת. אסור, אמרו לה. מותר, היא חשבה. אבל אסור, היא ידעה. אבל ביום הראשון, מישהי אחת נכנסה לכיתה. נחשו מי? ולמה היא יותר מקסי פרקים פרטיים. תקציר: .
- פרסומת -

Peter Pan מ.ת.א תקציר: בפרק בית מלון-מ.ת- תקציר: .... כלואים מ.ת. תקציר: בספר הוגוורטס - מ.ת | דיאנהD: תקציר: מ.ת של הוגוורטס~ כולם להירשם.D: בני הנפילים | מ.ת תקציר: מ.ת של בני הנפילים יחידת המיתאבדים הדור הבא מ.ת תקציר: יחידת המיתאבדים הדור הבא מ.ת רסיסים של טל (14+) תקציר: ערב פגישת המחזור תטלטל את חייה של סיגל למערבולת של סערת רגשות סוחפת ומרגשת. האם לעבר יש מקום בעתיד? שקופה תקציר: לילה היא ילדה בת 16, היא ילדה בישנית שלא שמים אליה ליב אם היא מנסה לדבר משהו מהמקובלים הוא לא מתיחס. היא ממש כמו אויר אבל לא עוד מעכשיו הכל ישתנה... אהבה אמיתית תקציר: הספר הראשון שלי באתר D: תאחלו לי בהצלחה ;) אהבות קטנות תקציר: תכנסו ^♥^ לא יהרוג אתכם... XD עד שהמוות יפריד בינינו (13+) Until death do among us תקציר: כל אחד מהם מגיע מצד אחר אך המטרה ברורה... הם חייבים להמרוג אחד את השני... השנה היא 1616 באנגליה הקודרת. נטליה היא המובחרת להרוג את צ´אד מקלייק המכונה מ.ת מיוחדים תקציר: תקראו פנימיית חנונים ומקובלים תקציר: בספר הדביל שלי- By stev תקציר: --רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!