התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
5973 קוראים


השמיניה בפעולה - הפרק הראשון
ד"ר דור | פורסם לפני 28 חודשים
  


השמיניה

אבנר מוסר לשמיניה צופן:

the meeting is in moscow, russia in valenberg hotel room 403 at 7pm

(הפגישה במוסקבה, רוסיה במלון וולנברג חדר 403 בשעה שבע בערב).

המועצה מכינה את השמיניה לפעולה ברוסיה מלון וולנברג .הנשלחים למשימה :אבי, מיקה ,נטשה, ניני ,ניצן, רוני ,איה ,אדם ,דורי ,עמרי ודפי. השמיניה מגיעים למלון ברוסיה . הם פורצים לחדר 403 ומגלים שנטשה נחטפה. ומוצאים שם פתק :אם אתם רוצים את נטשה תגיעו למרתף של המלון בלי נשק או ציוד מעקב בשעה 20:00 בלילה עם 1,000,000 דולר השמיניה מזמינים חדר ומחכים. השעה 20:00 הם מגיעים למרתף הם רואים מישהו עם מסיכה ,מחזיק אקדח ישר ללב של נטשה עוד מישהו בא ועושה חיפוש אצלהם האיש עם המסיכה מבקש מהשמיניה שיביאו לו את הכסף .דפי נותנת לו את הכסף ,האיש משחרר את נטשה,ונחשף לעיניהם האיש הוא לא אחר מאשר דניאל האיש השני נחשף מי זה? יוליוס, ואז באה לינה,. והם כולאים את השמיניה במרתף,יוליוס מכין 2 מבחנות 1 בצבע ירוק ו 2 בצבע כחול.

הוא אומר שברגע ששתי החומרים בגוף זה הורג אותך תוך 5 שניות הוא אומר שהוא לא יזריק את החומרים לגוף שלהם רק בתנאי שהשמיניה תיתן לו ללינה ולדניאל למדא בשביל שיהיה להם קריפטון ,השמיניה נותנת להם למדא בזמן השאיבה השמיניה הופכים את הכיוון והם הורגים את יוליוס לינה ודניאל.הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
♥♥unicornnnn♥♥
איך התגעגעתי לסדרה הזאת
עודכן לפני 877 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

לעולם אל תדגדג דרקון ישן.
נשאלה לפני 8 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש 5 תשובות)

המלצות לספרים בווטפאד?
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
הצד האפל של סדרות הטלוויזיה תקציר: הצד האפל קריפיפסטות תקציר: הרבה קריפיפסטות קריפיות
- פרסומת -

השמיניה עונה 6 תקציר: העונה השישית של השמיניה עוד לא יצאה אז אני אוציא אותה ציזבט תקציר: ציזבט כל פרק פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. סיפור ילדים תקציר: ראש העיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) עבודה בעיניים תקציר: . חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? הסוד שבמבוך תקציר: פרסי מתחיל את חייו במעלית כשבראשו פנים של נערה אחת, שמה אנבת´רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!