התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
212 קוראים


ארץ המחר - הפרק הראשון
daimone | פורסם לפני 5 חודשים
  


אין לי שם. אין לי שם, ואני לא צריכה כזה, לא תמיד ידעתי שיש דבר כזה. איפה שאני גדלתי, לאף אחד לא היה שם. אנחנו לא דיברנו ביננו, פשוט ידענו מה כל אחד רצה. אם אחד היה מתחיל לדהור, כולנו רצנו אחריו. אם משהו היה נפצע, מי שהיה הכי קרוב אליו עזר לו והייתר ברחו.

היו נדירות הפעמים שברחנו. כשדוב או להקת זאבים היו תוקפים אותנו, היינו נלחמים. בעזרת קשתות וחצים והגוף שלנו עצמו. היתה לנו אסטרטגיה, אסטרטגיה בלי מילים. החלשים טיפסו על הרים וסלעים, והחזקים נלחמו בעזרת חרבות. אלה שטפסו ירו חצים מהגובה והחזקים, שהיו בגובה הטורף בעטו ונלחמו בחרבות, עד שיחד הם שחטו את החיה. אני לא השתתפתי בקרבות, כל מי שבגילי התחבא מאחורי כולם, שנאתי את זה.

זקני העדר שלנו היו שומרים על הקנטאורים הצעירים. 

אני הבת של מנהיג השבט, החזק מכולם. הוא תמיד דהר ראשון וכולנו אחריו, הוא תמיד נשאר על הריצפה ובידיו ורגליו הביס את חיות הטרף. 

רבים האריצו אותו, אני לא. מהיום שלמדתי לאכול בעצמי, פירות, בשר וכדומה אני לא הייתי זקוקה להורים שלי.

כשהגעתי לגיל הזה, כמו תמיד, אמא שלי נכנסה שוב להריון.


אני עדיין נחשבת צעירה, צעירה מכדי להילחם.

לפני דיי הרבה זמן, כשהייתי ילדה קטנה, אני החלטתי שאני בוגרת מספיק כדי להילחם. תמיד הרגשתי ככה, אבל באותו יום הייתי הרבה יותר נועזת מהיום.

זה היה יום ארוך, אנחנו רצנו כמה קילומטרים רצופים ובסוף היום עצרנו לנוח באיזה מרעה, ברכס הרים. 

להקת זאבים מורעבים התפרצה אל המקום ותקפה אותנו. כמובן אני פונתי מהאזור יחד עם יתר צעירי העדר והמבוגרים בין רגע החלו לתקוף. 

בלי לחשוב פעמים אני פתחתי בריצה פרוע ובעתתי באחד הזאבים עם אחורי. 

זה הרגיש טוב, הרגשה של אוצמה, אך מהר מאוד אותו זאב ברח והלהקה שלו רצו לעברי. בלי לחשוב פעמים רצתי לעברם, הכי מהר שיכולתי. הרמתי קרש עץ מהריצפה והייתי מוכנה לחבוט בהם. 

זאב האלפא קפץ ראשון על גבי ונעץ בי את שיניו. קרסתי תחתיו. יתר הלהקה התכוונו להתנפל עלי גם אבל אבי וגברי העדר סילקו אותם.

זו נחשבה הפרה חמורה של חוקי העדר, אני גורשתי.

היה ברור לי שאני לא אסתדר לבדי לכן המשכתי לעקוב אחריהם, אך במרחק בטוח. פעמים רבות הם ראו אותי וסילקו אותי שוב, אך תמיד חזרתי. בסופו של דבר הם קיבלו אותי חזרה לעדר, בתנאי שאהיה צייטנית וממושמעת לחוקים שלהם, כמו כולם...


 אני מרגישה כלואה, חסרת משמעות. חלק מדבר גדול, גדול מדי, בצורה משעממת ובלתי ניסבלת.

תמיד ידעתי שאני צריכה לחיות לבדי. אני לא מחבבת אף אחד מהעדר שלי, ולא לדבר על "אוהבת".

ביננו, הקנטאורים, אין קשרים טובים כמו במושבות בני האדם. רבים תוהים איך אנחנו מסתדרים ביננו, להתחשב במזג החם שיש לרובנו. ברוב שעות היום אנחנו ישנים ורצים, נודדים, אל שום מקום. אבי מחליט מתי אנחנו נמשיך לרוץ אל הלא נודע ומתי נעצור. כשהוא מתחיל לרוץ כולנו אחריו, בדרך אנחנו מוודאים שלא השארנו אף אחד מאחור. הפעוטות יושבים בתוך ידיהן של האימהות.

כמו שכבר אמרתי, נדירות הפעמים שאנחנו מחליטים לברוח, אבל אם בכל זאת בחרנו לסגת, כשבמהלך הריצה אחד נפגע, אנחנו לא עוזרים לו, אנחנו משאירים אותו מאחור. אין בררה, חייהם של כולם חשובים יותר מקורבן אחד. הוא נשאר למות.

לפעמים, במצבים קיצוניים, כשהטורפים מהירים וחזקים, אנחנו פוצעים אחד. ראש הקבוצה בוחר באופן אקראי אחד מהחלשים יותר, רוכן לעברו ובעצרת ידיו שובר את רגלו של אותו רץ חלש.

הקורבן נופל ולא מצליח לרוץ. חיות הפרא שוחטות ואוכלות אותו, וזה מותיר לנו זמן לברוח. יש כאלה שיחשבו שזה אכזרי ו"לא מוסרי", אבל בעיננו זה נראה כצורך הישרדותי מובן מאליו.

******

אני יודע שזה מוזר שאני בן וכותב על נקבהXD

יש לי ספר פנטזיה שמסביר על כל מני מפלצות. זה ספר שנשמע ממש כאילו כל היצורים האלו אמיתיים, על כל יצור הוא מסביר איך הוא נראה, מה הוא אוכל, הממדים שלו, דרכי תקיפה.

הוא גם מראה באיזה אזורים בעולם הוא חיי וכמה גזעים יש של אותו יצור...

בקיצור, מאוד אהבתי את החלק של הקנטאורים והחלטתי לכתוב על זה.

ברוב הגרסאות קנטאורים דוברים את שפת בני האדם אך אני בחרתי שהם לא ידברו, הם יתקשרו בארך כמו סוסים.

למרות שבהרבה מקומות הם מתוארים כיצורים שלווים וידידותיים כתוב בספר שהם חמי מזג ומאוד תוקפניים.

בכל פעם שאני אזכיר יצור חדש אני אאתיק את המידע אליו לכאן.

מקווה שאהבתם:)

הירשם לאתר כדי להגיב

13 תגובות
daimone
בכללי בלי כי הם לא תופרים אבל אם זה מפריע לך תדמייני אותה איך שבא לך:)
עודכן לפני 150 ימים
daimone
זה לא תמונת עירום... ככה נראת החיה הזאת, תהרגי אותי...
עודכן לפני 150 ימים
פינק דיימונד~ הנסיכה קשת בענן שמש מכייכת סמיילי סמיילי קריצה
תגיד, אני אמורה לדמיין את הקנטאוריות עם חזייה או בלי?
עודכן לפני 150 ימים
barbie
את מדווחת
עודכן לפני 150 ימים
barbie
סליחה זה לא יפה לשים תמונות עירום
עודכן לפני 150 ימים
JJ!
עוד פרק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק קקק
עודכן לפני 150 ימים

כול פעם שאתה מוציא פרק זה שולח לי הודעה ואני אני יכול להיכנס לספר ולקרוא במקום כול פעם לחפש תספר שלך
עודכן לפני 152 ימים
daimone
שאלונת: מה הקטע של ה"מנוי"
עודכן לפני 152 ימים
daimone
אה חח כנראה יהיה יותר אקשן בהמשך, אני לא בטוחXD בכל מקרה תודה.
עודכן לפני 152 ימים

אתה כותב בסגנון אחר אני אוהב לקרוא ספרים עם עקשן שקורא הרבה דברים ומלא הרבה הרבה באתר אוהבים סגנון כתיבה שלך תמשיך ואתה תגדל
עודכן לפני 152 ימים
daimone
תודה:) איזה סגנון כתיבה זה?
עודכן לפני 152 ימים

נחמד תמשיך לפרק הבא אני אישית לא אוהב סגנון כתיבה כזה אבל הכתיבה הזאת על רמה תמשיך ואתה רק תגדל אני עושה מנוי בכול זאת
עודכן לפני 152 ימים
daimone
זה הספר הראשון שלי באתר:) מקווה שאהבתם
עודכן לפני 152 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

תביאו רמיקסים טובים
נשאלה לפני 40 דקות ע"י ♕ ⒶⒹⓘ ♕ (כרגע יש 2 תשובות)

טוב אז למישהו בא לא לסנן אותי?
נשאלה לפני שעה ע"י REDHAIR (כרגע יש 31 תשובות)


סיפורים נוספים
קטעים||דיימון תקציר: קטעים קצרים... *לא סיפורים* Peter Pan מ.ת.א תקציר: בפרק בית מלון-מ.ת- תקציר: ....
- פרסומת -

כלואים מ.ת. תקציר: בספר הוגוורטס - מ.ת | דיאנהD: תקציר: מ.ת של הוגוורטס~ כולם להירשם.D: בני הנפילים | מ.ת תקציר: מ.ת של בני הנפילים יחידת המיתאבדים הדור הבא מ.ת תקציר: יחידת המיתאבדים הדור הבא מ.ת רסיסים של טל (14+) תקציר: ערב פגישת המחזור תטלטל את חייה של סיגל למערבולת של סערת רגשות סוחפת ומרגשת. האם לעבר יש מקום בעתיד? שקופה תקציר: לילה היא ילדה בת 16, היא ילדה בישנית שלא שמים אליה ליב אם היא מנסה לדבר משהו מהמקובלים הוא לא מתיחס. היא ממש כמו אויר אבל לא עוד מעכשיו הכל ישתנה... אהבה אמיתית תקציר: הספר הראשון שלי באתר D: תאחלו לי בהצלחה ;) אהבות קטנות תקציר: תכנסו ^♥^ לא יהרוג אתכם... XD עד שהמוות יפריד בינינו (13+) Until death do among us תקציר: כל אחד מהם מגיע מצד אחר אך המטרה ברורה... הם חייבים להמרוג אחד את השני... השנה היא 1616 באנגליה הקודרת. נטליה היא המובחרת להרוג את צ´אד מקלייק המכונה מ.ת מיוחדים תקציר: תקראו פנימיית חנונים ומקובלים תקציר: בספר הדביל שלי- By stev תקציר: -- סוי לונה- תרצה אותי לנצח||בשיתוף פעולה עם דידה תקציר: ღתקציר בספר תהנו!!ღ מחנה החצויים| מ.ת תקציר: בואו להשתתף וליהנות! D: ז´אנר: פנטזיה, הרפתקאות, behind ring & earings תקציר: .. הקרב הנוראי מ.ת.א תקציר: בפנים אנחנו אחד- פאנפיק על ליידיבאג l צ´יטה נויר תקציר: מהשאלה שלי ♥ אנשים שונים מ.ת. ~ איתי XD תקציר: מ.ת. מה יש לי לומר? בית הספר לטוב ולרע♥|מ.ת|אלה תקציר: ♥ עולם אחר תקציר: ליאו, ילד דיכאוני ומתבודד (וקצת מוזר אם לומר את האמת), נפגש עם נער בשם קיירון שמשנה את חיו, אחרי שמכיר אותו מבין ליאו שהעולם בו חי כל חיו הוא כולו שקר, כעת הוא צריך לצאת מנקודת הנחה שלעולם לא יכיר יותר את עולמו הישן. אך מה קורה כשהם מתקרבים? נשיקה ועוד נשיקה || זה הכל בגללו תקציר: הולך להיות מעניין אממ...אני חייבת ? תקציר: תקציר בפנים ^^ תמונות (פרטי) תקציר: XD ציירת מוכשרת ומקוללת||רות (10+) תקציר: מכיל מעט קללות.רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 -


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!