התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1413 קוראים


אש הדרקון - הפרק הראשון
callofasdf | פורסם לפני 36 חודשים
  


הוא מגיע."

"מי?"

"אתה חייב להישאר כאן, כאן אתה בטוח."

"לא, אני רוצה לבוא איתך."

"טום! אסור לך, אתה צעיר מדי."

"לא אכפת לי! אני רוצה לבוא איתך!"

"אתה חייב להישאר כאן, כל עוד אתה בטוח, אני יכול להמשיך להילחם."

"במי?"

"קח את זה, תשמור עליו כמו על החיים שלך, אני חייב ללכת. להתראות, אח קטן."

"ג´ורג´! אל תלך!

ג´ורג´

הנער התעורר, שערו השחור ועיניו החומות נצנצו באור הלפידים שהיו תלוים על קירות האבן הקרות. חולצתו החומה הייתה בלויה כאחרי קרב ארוך נגד אויב עוצמתי, וכך גם מכנסיו. 

"טום, אתה בסדר?" אמרה נערה בעלת שיער אימו מפוזר וכחול כים הלבושה במכנסים שחורים וחולצה לבנה שנכנסה לחדר בסערה. היא קירבה את פניה אל מול פניו של טום עד שהוא ראה את השתקפות פרצופו בעיניה הירוקות והבורקות. "שוב החלום על גור´ג´?" היא שאלה בנימה דואגת בזמן שישבה על המיטה, מפהקת. "כן." אמר טום ושפשף את עיניו.

"בזמן האחרון אתה חולם על אחיך הרבה בזמן האחרון, מה קרה?" שאלה.

"אל תדאגי לגבי זה, רייבן, אני בסדר, זה סתם חלום." אמר טום בנימה עייפה. רייבן שיחקה בשיערה הכחול והמפוזר ואמרה בקול עייף וישנוני "טוב, ארוחת בוקר כבר מוכנה. תתארגן ותבוא, כולם מחכים לך." והוסיפה בלחישה "אם לא תבוא, מייקל יאכל לך את הפנקייקים.".

בשנייה ששמע את המילה ´פנקייקים´, קם טום מהמיטה במהירות, התלבש, רץ לסלון וכמעט נפל בדרך.


בסלון ישבו שלושה אנשים, נער אחד ושתי נערות. "בוקר טוב" אמרו ביחד שתי הנערות. "בוקר טוב גם לכן." אמר טום שעה שהוא מעמיס על צלחת פנקייקים ומתחיל לאכול.

"בוקר טוב טום." אמר הנער שבדיוק סיים את כל האוכל שהיה על הצלחת שלו ומילא את הצלחת שוב, "אתה תקיא בסוף, מייקל." אמרה נערה שחבשה כובע גרב שחור שגרם לשיערה הבלונדיני לבלוט בקול מעט מתנשא אך דואג, ושיחקה עם משקפיה החומות שנצצו האור הלפידים המשקפיים הסתירו מעט את העיניים הכחולות שלה, מעל חולצתה הלבנה המלוכלכת בסירופ היא לבשה מעיל ירוק כעלים של עץ ברוש ומכנסי הג´ינס הקרועים שלה הגיעו עד למגפי העור החומים שלה.

"נו, די כבר להציק לי אליס, גם עם אני אקיא אני לא אמות מזה. "רטן מייקל בזמן שניסה לנקות את חולצתו האפורה מאפר שנדבק אליה כמו מסטיק.

"אז מה עושים היום? מתאמנים שוב?" שאלה הנערה השנייה אשר הייתה לבושה בחולצת פסים לבנה  וורודה ומכנסי ג´ינס. שיערה החלק והארוך היה שחור והגיע עד למותנייה.

"אין מה לעשות קייטלין, בשביל להיות קוטל דרקונים צריך להתאמן, במיוחד שיש לנו רק נשק מיוחד אחד, שנמצא אצל טום ואת יודעת שזה כמעט בלתי אפשרי להרוג דרקון עם נשק רגיל." אמר מייקל.

"מייקל, אמרתי לך לקרוא לי קייט." אמרה במהירות לפני שיקטעו אותה.

"היי! אני לא בחרתי שאחי הגדול יביא לי נשק כזה במתנה ואז ייעלם." רטן טום.

נכון, אבל גם אני רוצה נשק כזה." אמר מייקל בקול מבואס תוך כדי שמזג סירופ על ערימת הפנקייקים שלו.

"נו, אתה יודע כמה קשה זה להשיג אחד." אמרה קייט "כן, כן, אני יודע שבשביל נשק כזה צריך להרוג דרקון, לחמם את הלב שלו עד שהוא נמס ואז לחשל ממנו כלי נשק" אמר מייקל בקול מבואס אבל המשיך בקול רציני לגמרי "אני גם כך לא אוהב דרקונים, אני מעדיף להרוג אותם, אחרי מה שהמם עשו לי" 

"די לריב." אמרה רייבן כשנכנסה לחדר והעמיסה על צלחתה פנקייקים.

אחרי שכולם אכלו, הם הלכו להתאמן בחדר רחב. 

"אני עדיין מנסה להבין איך החדר הזה נבנה." אמרה אליס בזמן שחיפשה את הקשת שלה וכמה חצים בערמת הנשקים שהוצבה ליד הדלת. מייקל ורייבן חיפשו את החרב הקטנה שלהם בערימה וקייט חיפשה את החרב שלה . טום לא היה צריך לחפש את הנשק שלו, נשקו היה סכין מעוקלת עם להב כסוף מעוטר בפסים שנראו כמו נחשים , עם חור בקצה המרוחק של הידית בשביל שאצבע המורה שלו שהיה שם, הוא החזיק את הסכין בנרתיק מעור עבה וכחול של לטאה שעליו כתוב בצהוב בוהק "קרמביט". 

כולם החליטו להתאמן כל אחד לבד למשך כשעה בזמן שאחרים צופים או מציעים דרכים שונות להתאמן.

אליס התחילה ראשונה, היא ציירה על כמה קרשים מספר נקודות ועיגולים ,  היא לקחה את הקשת שלה שהייתה מכוסה בעלים וזרדים ועשרים חצים ,היא עמדה כמאה וחמישים מטרים מהקרשים , בעודה מכוונת על לקיר הרחוק ביותר שעה שבקשת היה חמישה חצים באותו הזמן , חבריה מביטים בא כאילו היא משוגעת "חמישה חצים שיפגעו בחמש מטרות? ועוד במרחק של איזה מאה מטר?" אמר מייקל כאילו הוא לא מאמין שהיא תפגע. "מה הבעיה שלך לתמוך קצת ? רטנה בו קייט והמשיכה "אתה יודע  שרק מעטים יכולים לעשות את זה , ואליס היא אחת מהם"

"סתמו כבר , היא מנשא להתרכז" אמר טום , ואז היה שקט ,הרעש היחידי שנשמה הוא רעש מתיחת הקשת , בשבריר שניה אליס שחררה את החצים והם עפו כל כך מהר שלא היה ניתן לראות אותם עפים .

חץ אחד פגע, כך גם השני , השלישי והרביעי. החמישי סט ממסלולו , וכך קרה פעמים נוספות ולבסוף בחמשת החצים האחרונים הדבר הכי לא צפוי קרה. אליס כוונה למטרת האבן הרחוקה ביותר שמדמה עור של דרקון , נשמה נשימה עמוקה ושחררה את החצים 

בום! נשמע קול נפץ חזק כאילו נפלה חתיכת אבן ענקית, וזה לא רחוק מהאמת.

כל חץ פגע במטרת האבן אבל החמישי, פיצל את האבן לשני חלקים שנפלו והרעידו את האדמה בחדר חבריה והיא נבהלו שאר מטרות העץ נפלו .

"וואו" אמר טום שעה שהוא מתקשה להאמין למה שקרה הרגע אפילו אליס עצמה לא האמינה שזו תהיה התוצאה.

לאחר שהחזירה את כל חציה היה טורו של טום,אותם המטרות היו בחדר באותו מיקום אבל המטרות היו חדשות, כך גם האבן שבקצה החדר טום אחז בקרמביט האמתית בכדי שחבריו יראהו את כוחה האמתי(אף שהתנגד לחבריו הוא נאלץ להשתמש בסכין האמתית)  והתחיל לרוץ לעבר מטרות שונות בשעה שהוא שהוא חותך את המטרות כמו סכין חמה דרך חמאה, כך עשה עד שהגיע לאבן שבסוף החדר .

אילו אחד מחבריו היה יכול לראות את מה שהוא עשה לאבן לפני שהיא נחתך למלא חתיכות קטנות הוא היה רואה את הסכין כאילו מתפצלת כאילו הסכין הצמחה עוד שלושה להבים שהסתובבו מהר כל כך עד שלא היה ניתן לראות אותן בבירור. לאחר שסיים את טורו טום שמע קול עמוק ואיטי "תעזוב, תן לי לקחת פיקוד, אתה תהיה הכי חזק, תהיה בלתי מנוצח, תהיה מהיר ,רק תעזוב...ותיתן לי לקחת פיקוד" אמר הקול , טום ניבהל וזרק את הסכין לצד הרוחק של החדר

"היי מה קרה איתך?, אתה בסדר?" אמרה רייבן בדאגה "למה זרקת את הסכין שלך, אתה יודע אם אתה לא רוצה אותו תמיד תוכל להביא לי אותו" צחק מייקל "ה..הו..הוא דיבר" אמר טום בקול רועד, "למה אתה מתכוון :הוא דיבר?" שאלה אליס כאילו לא היה נחוץ לשאול זאת והשפילה מעט את מבטה

"מה הוא אמר לך?" שאלה רייבן במהירות וציפת לתגובה מהירה של טום "הו...הוא אמר לי... תעזוב ,שאני ייתן לו לשלוט , הוא אמר שאני היה חזק ובילי מנוצח ,רק אם אני ייתן לו פיקוד" טום אמר באותו קול רועד ,רייבן התקרבה אליו יותר ויותר, שוב עד שיכל לראות את השתקפות פניו "לא לדאוג , אני יודעת שאתה לא תיכנה לשטויות שלו" אמרה רייבן תוך כדי שהיא מחזורה לו את הסכין

"רגע, אולי הדרקון נישא לתקשר איתו?" שאלה קייט

"וואו , אולי זה באמת נכון" אמר מייקל בזמן שהוא מסתכל כל קייט כאילו גילת את משמעות החיים "טוב זה דיי הגיוני" אמרה אליס והמשיכה "אנחנו יודעים שדרקונים יכולים להשתלט על בני אדם ולהבטיך לך דברים כאלו" "אני בעד שטום ילך לנוח , זה מאוד ומוזר שנשק מדבר איתך" אמר מייקל בנימה הגיונית "גם אני בעד זה" אמרה קייט ,כך גם אליס וגם רייבן ,לבסוף הוחלט לתת לטום לנוח קצת בזמן שהם מתאמנים

הירשם לאתר כדי להגיב

10 תגובות
callofasdf
כל מי שקורא את הספר שלי אני מעביר את הספר לאינסטרגם(fire_of_the_dragon115) ואני מוחק את הספר כאן
עודכן לפני 1079 ימים
Alice In Wonderland
מהמם המשךך , לקח לי לקרוא את זה שנתיים אבל עדיין זה מושלם
עודכן לפני 1100 ימים
♥ לילי מספרת ♥
הספר מתחיל מעניין אבל לא קראתי את כולו כי הוא ממש עמוס... תשתדל לצמצם את הפרקים, ככה יקראו יותר! אבל, אתה לא חייב. זו רק הצעה שלי...
עודכן לפני 1100 ימים
callofasdf
רוצים עוד?
עודכן לפני 1100 ימים
callofasdf
חחח
עודכן לפני 1100 ימים
Afterglow
ווקהה בסדר שהערת לו על השגיאות, אבל מוזר שכתבת בעצמך שגיאה...
עודכן לפני 1100 ימים
callofasdf
זה לא סופי אני צריך לתקן הרבה דברים
עודכן לפני 1100 ימים
ווקהה-צ´´אן ויוקה-צ´´אן
יש כמה שגיעות כתיב אבל הבנתי וזה ממש יפה!!! מקווה שהספר יצליח ובהצלחה
עודכן לפני 1100 ימים
callofasdf
יש לי עוד המון מה לכתוב ותודה רבה
עודכן לפני 1100 ימים
ווקהה-צ´´אן ויוקה-צ´´אן
וואווווו.. אין לי מילים...
עודכן לפני 1100 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי , יש לי בעיה שאתר לא נותן לי לשים תמונות יש אופציה לסדר את הבעיה?
נשאלה לפני 8 שעות ע"י nofar_story (כרגע יש 2 תשובות)

מישהו זוכר את שיר?
נשאלה לפני 10 שעות ע"י I´´m Hermione Granger (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
אש הדרקון תקציר: טום הוא נער בן 16, יתום ואחד מקוטלי הדרקונים האחרונים בשל הסיכון במקצוע אך סיכון זה בידוק מה שהוא מחפש הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו מסעות בזמן, פאנפיק מקורי ביותר לפרסי ג´קסון תקציר: אני מיקה וולדאס, ולאבא שלי קוראים ליאו. אני באמת צריכה להגיד מעבר לזה? תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! כוחות משמיים תקציר: אוקטביה קיבלה כוחות מהשמיים שנתנו לה את היכולת לקבוע גורל של אנשים. המשולש חוזר...-פאנפיק המשך של גרוויטי פולס מאני צ´יקה אז תכינו פיצה! תקציר: אחרי 3 שנים ביל חזר.........אולי הוא נמחק אבל כמו תינוק הזמן בשביל לחזור לחיים נדרשו רק כמה שנים.........אבל!משהו קרה הוא ...הוא יכול להיות אדם, דיפר ומייבל בני 16 יחזרו לגרוויטי פולס עיר המיסתורין וביל מחכה להם........................(יש המשך בפרק הראשו רעיונות לספרים תקציר: ספר עם רעיונות לסיפורים חדשים שחשבתי עליהם, אותם אתם מוזמנים לקחת . תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XDרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!